Pühapäev , 28 mai 2023
Erakorralised uudised

Turvafirma tegevjuht sai süüdistuse õpilase vägistamises Rootsi kruiisil

Väikese Soome turvafirma juht vägistas süüdistuse kohaselt 2020. aastal kruiisilaeval Baltic Princess, mis oli teel Turust Stockholmi, une pealt tudengineiu. Mehe kajutisse magama jäänud neiu oli ärganud valu peale. «Oled hea tüdruk,» oli mees tudengit kiitnud.

Tudengikruiisil viibinud naine oli enda sõnul õhtu jooksul sõpradest eraldunud ja kohanud tantsupõrandal 40-aastast meest, kes oli samuti laeval koos oma sõpruskonnaga.

Mees oli naisele oma tööst rääkinud. Ta on väikese turvafirma tegevjuht ja juhatuse esimees. Mees ei olnud kruiisil täitmas tööülesandeid.

Naine oli läinud mehe kajutisse, kuid ütles mehele, et ei taha muud peale suudluste ja kallistuste teha. Mees oli kiitnud naise selgeid piire ja nimetanud naist “tubliks tüdrukuks”.

Ärkas valu peale

Naise sõnul olid nad kajutis koos lõbusalt aega veetnud. Mingi hetk oli naine võtnud riided seljast ja aluspesu seljas magama läinud. Öösel ärkas ta selle peale, et miskit torkas tema sisse. Naise sõnul oli see talle suurt valu tekitanud.

Pärast seda oli naine kajutist lahkunud, teatanud vägistamisest omastele ja võtnud ühendust laevapersonaliga.

Naine ütles, et usaldas meest, muu hulgas tema elukutse ja hariduse pärast.

Mees rääkis, et pärast tundidepikkust suudlemist läks naine magama, misjärel oli ta naist puudutanud ja sõrmed tema sisse pistnud. Mehe sõnul tundis naine sellest mõnu ja oigas.

Naine lahkus toast 10-15 minutit pärast seda.

Kohtu hinnangul oleks mees pidanud mõistma, et naine magas ega suutnud oma tahet väljendada.

Vaata ka:

Tallinnas hukkus raskes liiklusõnnetuses naisterahavas

Tallinnas Paljassaare teel juhtunud liiklusõnnetuses hukkus naine Häirekeskus sai täna kella 9.40 paiku teate Põhja-Tallinnas …