Erakorralised uudised
relaxing 1979674 1920

Puhkus koduses paradiisis

Alati ei ole võimalik puhata seitsme maa ja mere taga. Olgu siis põhjuseks kitsas eelarve, ajapuudus või ka midagi kolmandat. Õnneks saab fantastilise puhkuse korraldada ilma oma kodulinnast või isegi kodust lahkumata! Vaja on ainult teada, mis on ühe ideaalse puhkuse osadeks ja need siis koduses keskkonnas toimima panna.

Puhkus ja meelelahutus käivad käsikäes

See, kuidas keegi tahab oma aega täita, on eelistuse küsimus. Õnneks tuleb tänapäeval suur osa meelelahutusest otse koju kätte. Tahad kaeda mõnda uut mängufilmi või taasvaadata vana lemmikseriaali? Online videolaentused või voogedastusteenused nagu näiteks Disney+, HBO ja Netflix on vaid mõned näited. Sloti-, kaardi- ja lauamängud toob koju kätte Eesti online kasiino. Raamatusõprade õnneks on aga pea piiramatu valik e-raamatuid ning seda nii eesti, inglise kui ka teistes suuremates keeldes.

Meelelahutust ei pea otsima ainult koduseinte vahelt. Korraks värske õhu kätte pääsemine lööb pea klaariks ning teeb tuju heaks. Ja kui ei saa kuskile kaugemale minna, võib turist olla ka enda kodulinnas. Kindlasti on tänavaid, kuhu sa ei ole kunagi jõudnud või linnaosasid, mis on viimaste aastate jooksul uue näo saanud. Väike jalutuskäik tuntud ja tundmatutel tänavatel on ootamatult põnev! Muidugi ei ole vaja kodust puhkust otsast lõpuni erinevate tegevustega täis planeerida.  Alati peab olema natuke vabadust ja ruumi plaanide muutmiseks.

Unista juba järgmisest puhkusest

Kui pikema puhkuse takistuseks on ajapuudus, võid juba kodus lõõgastudes mõelda pikemale puhkusele. Uuringud on näidanud, et just planeerimine on kogu puhkuse juures üks meeldivamaid momente! Pane paika, kuhu sa tahaksid minna ja mida teha, kui oleks rohkem aega. Ehk võiks minna matkaradu uudistama või leida Pärnu spad, kus järgmisel vabal hetkel puhata?

Spaadest rääkides, ka kodustes oludes saab korraldada meeldiva spaapäeva. Võtmesõnadeks on lõõgastumine ja luksuslikkus. Pehmed hommikumantlid ja vannilinad, puuviljalõikudega vesi kaunis karahvinis ja meeldiva aroomiga küünlad aitavad luua õige meeleolu. Lisada sellele näomaskide tegemine, mullivann ja lõpetuseks mõne hea raamatu lugemine, taustaks rahulik ja lõõgastav muusika.

Vaata ka:

KVA reservohvitserid 2 scaled 1 jpg

Kaitsevägi sai juurde 82 reservohvitseri

Täna toimus Tartus Kaitseväe Akadeemias reservohvitseri baaskursuse lõputseremoonia, kus akadeemia ülem brigaadikindral Vahur Karus andis

Daniel Gallego

LEITUD: Politsei otsib Tallinnas kadunud 47-aastast Viktorit

Täiendus kell 19:35 Hea meel on teatada, et Viktor on leitud Mustamäel Ehitajate teelt, kus

error: Sisu on kaitstud!