Thursday , 21 October 2021
palju onne kui sinul on tana sunnipaev

Teadmata kadunud Kristo ema süda aimas halba: tal ei olnud selliseid sõpru, kellega reisida

TV3 sari “Kuhu nad kadusid?” saatejuht Tuuli-Ann Freienthal uurib kuhu kadusid saladuslikult Aakre bussipeatusest  Kristo ja Tartu kesklinnast Reneli lugusid.

Noormehed „haihtusid“ mõlemad aastal 2015 vaid kahekuuse vahega Tartu kandist ning mõlema juhtumi puhul tuli hiljem ilmsiks mitmeid eriti kõhedaid asjaolusid. Kuidas sai näiteks Kristo ema saladusliku SMS-i, mille saatmise täpset asukohta ei suudetudki välja selgitada?
Kristo oli vanemate sõnul igati korralik ja tagasihoidlik poiss, kes eelistas pidutsemise asemel arvuti taga klõbistada. See muutis noormehe paratamatult ka kinniseks.

Ühel hetkel jäi poeg vanematest kaugeks ning varjas kiivalt oma tegevusi nende eest. 2015. aasta suvi sai aga saatuslikuks, kui Kristo oma vanematele ütles, et läheb oma sõpradega mõneks ajaks eemale.

“Minu teada tal ei ole selliseid sõpru, kellega minna ja kaitseväesõpradega ta ei suhtle. Ma ütlesin talle, et Kristo, sa pead mulle ütlema, sest need on võõrad inimesed ja kui midagi juhtub. Ta kuidagi vaatas ja naeratas, mis juhtub?” kirjeldab ema Tiia, kuidas tema süda juba eos halba aimas.

“Kuhu nad kadusid?” on TV3 eetris

Loe edasi SIIT

Allikas: TVPlay

Jaga

Vaata ka:

mask g2ba13c611 640

Esmaspäevast muutub maskikandmise kohustus rangemaks

Valitsus tegi eile teatavaks täiendavad koroonapiirangud, mis hakkavad kehtima esmaspäevast, 25. oktoobrist Eilse valitsuse teate …

Screenshot 2021 10 21 at 11.11.05

Läti peaminister Kariņš: “Lockdown” peab käima käsikäes vaktsineerimisega

“Me kõik läheme neljaks nädalaks karmimale režiimile, kuid 15.novembril naaseme tänaste reeglite juurde, mis on …

Screenshot 2021 10 21 at 11.06.53 scaled

Katastroofi tunne: Eesti ainus õpetav haigla töötab avariirežiimis

Eile hommikul saatsid Tartu arstid avalikkusele pöördumise, kus nad tegid seda, mida nad tavaliselt ei …

covid19 triniti scaled

OLULINE: Valitsus kiitis heaks COVID-19 uute kontrollmeetmete korraldused

Valitsus kiitis heaks kaks korraldust, millega sätestatakse teisipäevased põhimõttelised otsused koroonaviiruse leviku tõkestamise kohta. Esiteks …