Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
EMO123

Tallinna libedad tänavad ajasid täna erakorralise meditsiini osakonnad täiesti umbe.

Neljapäeval saabunud sula tegi Tallinnas tänavad libedaks ning see kasvatas ka haiglate erakorralise meditsiini osakondades traumadega saabunud patsientide hulka.

Põhja-Eesti regionaalhaigla erakorralise meditsiini osakonda ise pöördunud patsientidest üle poole oli libeduse tõttu vigastusi saanud.

PERH-i erakorralise meditsiini keskuse juhataja Vassili Novaki sõnul aga EMO-s suurt ülekoormust ei tekkinud.

“Oli väga libe päev, umbes 60 protsenti traumadega pöördumistest olid jää ja lumega seotud kukkumised, nendest omakorda luumurrud umbes 20 protsenti,” selgitas Novak.

Ka Ida-Tallinna keskhaigla erakorralise meditsiini keskusesse tõi neljapäev tavapärasest suurema pöördumiste arvu just libedusega seotud traumad. “Oluline on olla ettevaatlik, libedad teeolud toovad kaasa rohkem liiklusõnnetusi ja jalakäijate tõsiste tagajärgedega kukkumisi,” märkis ITK kommunikatsioonijuht Inge Suder.

Loe ka: TÄIENDATUD: 15 kiirabiautot ootasid Põhja-Eesti Regionaalhaigla EMO ukse taga, osad lausa kaks ja pool tundi.

Allikas. Err.ee

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!