Esmaspäev , 4 märts 2024
Erakorralised uudised
AnyDesk

Taas kaotas naisterahvas AnyDesk rakendus kaudu väga suure summa.

11.12.2023 Lääne prefektuuri nädalavahetuse info

Kelmus

9. detsembril sai politsei teate, et 9. oktoobril registreeris Pärnumaal elav naine end Facebooki vahendusel Yourglobaldeal investeerimisplatvormi kasutajaks, misjärel võeti kannatanuga ühendust ja paluti alla laadida AnyDesk rakendus. Selle vahendusel tehti erinevaid rahalisi tehinguid. Kahju on 7 250 eurot.
Loe ka: Ärge laadige seda AnyDesk programmi, taas kaotas naisterahvas suure summa raha netikelmidele

Hiiumaa

Kehaline väärkohtlemine

9. detsembril anti politseile teada, et Emmaste osavallas eramus lõi joobes 35-aastane mees oma 61-aastast isa. Politsei pidas 35-aastase mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

Pärnumaa

Kehalised väärkohtlemised

8. detsembril anti politseile teada, et 7. detsembril Pärnu kesklinnas bussijaama läheduses läks 19-aastane noormees kallale tuttavale 32-aastasele naisele.

9. detsembril sai politsei teate, et Pärnus korteris läks joobes 31-aastane mees kallale oma elukaaslasele. Politsei pidas 31-aastase mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

Vargus

9. detsembril anti politseile teada, et Pärnu kesklinnas kaubanduskeskuses varastas alkoholijoobes 36-aastane mees kauplusest kaks jopet kogumaksumusega ligi 380 eurot. Turvatöötaja pidas 36-aastase mehe turvaväravate läbimisel kinni.

Raplamaa

Vargus

8. detsembril anti politseile teada, et Kohila alevis on lukustamata garaažist varastatud katalüsaatoreid ja muid autoosasid. Kahju on 2 500 eurot.

Saaremaa

Vargus

8. detsembril anti politseile teada, et novembris varastati Kuressaare linnas lukustamata garaažist kolm elektritõukeratast, millest kaks on omanik tagasi saanud, kuid musta värvi elektritõukeratas Xiaomi Mi on endiselt tagasi saamata. Kahju on 250 eurot.

Vaata ka:

horoskoop minuaeg.com 2

5 imelise horoskoobiga sodiaagimärki pühapäeval 2. märtsil 2024

1. Jäärad: Täna on teie päev särada! Tunnete end energilisena, enesekindlana ja valmis vallutama maailma.

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop – Pühapäev 3. märts 2024

Jäär: Täna on hea päev oma partneriga ausateks ja avatud vestlusteks. Võid tunda end eriti

error: Sisu on kaitstud!