Laupäev , 2 märts 2024
kaerauad

Ahtmes peksis mees oma naist ja naise ema.

Ida prefektuuri nädalavahetuse info 11.12.2023

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine

9. detsembril teatati politseile, et Ahtmes Sõpruse tänaval asuvas kortermajas lõi 49-aastane mees konflikti käigus enda naist ja naise ema. Politseinikud pidasid lööja kinni. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

Asja omavoliline kasutamine

9. detsembril anti politseile teada, et Kohtla-Järvel jättis naine Mõisa teel asuva kaupluse ees auto mootori käima ning läks ise poodi. Auto juurde tagasi tulles avastas, et keegi oli ta autoga ära sõitnud. Politseinikud leidsid sõiduki paar tundi hiljem. Juhtunu täpsemad asjaolud ja teo toimepanijad selgitab politsei kriminaalmenetluses.

Lääne-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine

9. detsembril teatati politseile, et Rakveres lõi 51-aastane naine tüli käigus 32-aastast meest, kes sai viga. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses. 

10. detsembril sai politsei teate, et Vinni vallas 24-aastane mees 21-aastast naist. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses. 

Piiriturvalisus

Nädalavahetusel tuvastati Narva-1 piiripunktis viisaeeskirja rikkumine ühel Venemaa ja ühel Moldova kodanikul. Kodanikele määrati rahatrahv, koostati ettekirjutus Eestist lahkumiseks ning kohaldati sissesõidukeeld Schengeni riikide territooriumile.

Nädalavahetusel avastati, et vaatamata praegu kehtivast jääle mineku keelust on Narva veehoidlal kaks inimest ja Peipsi järvel üks inimene. Piirivalvurid vestlesid inimestega, kahele tehti suuline hoiatus ning kolmanda puhul määrati keelu eiranud mehele rahatrahv 80 eurot.

Nädalavahetusel tõkestasid piirivalvurid Narva-1 piiripunktis Eestisse sisenemise 27 Moldova, 10 Venemaa, kolmel Serbia ja Iisraeli, kahel Gruusia ning ühel Armeenia ja Tšiili kodanikul. Sagedasemad tõkestamise põhjused seisnesid selles, et inimestel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks, nad andsid reisi eesmärkide kohta ebaselgeid ütlusi või tuvastati vestluse käigus, et inimene võib olla ohuks meie riigi avalikule korrale või julgeolekule. Välismaalastele koostati sisenemiskeeld ja nad suunati tagasi Venemaale.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

KOHUTAV: Tallinnas levib šokeeriv loomade julmuse juhtum: oravaid ja jäneseid naelutatakse puudele ja pinkidele

Tallinna Mustamäe linnaosas, eriti Kännu Kuke piirkonnas, on hiljuti avastatud šokeerivad juhtumid, kus väikeloomade surnukehi

kevad

ILM: Pühapäev 02.03 – Sajuta ilm, sooja kuni +8 °C.

Öösel: Vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Sisemaal tekib üksikutes kohtades udu. Puhub kagutuul 3-9, rannikul puhanguti

error: Sisu on kaitstud!