soome

Soome on valmis Eestit koroonakriisis aitama.

Soome valitsus on valmis Eestit koroonakriisis aitama, juhul kui Eesti abipalve esitab, ütles Soome siseminister Maria Ohisalo.

 

Ohisalo pidi täna neljapäeval valitsuse õhtusele istungile saabudes vastama peamiselt ajakirjanike küsimustele Soome riigisiseste liikumispiirangute kohta. Kuid isegi mõnevõrra ootamatult ulatas ta abikäe ka Soome lahe lõunakaldale, vahendab „Aktuaalne kaamera”.

Loe ka: Soome jätkab piiriületuse piiranguid kuni 17. aprillini

 

„Olen olukorra pärast Eestis mures. Oleme valitsuses arutanud, et kui Eesti peaks abi paluma, siis minu meelest on oluline eestlasi toetada. Nii et kui me midagi nende aitamiseks teha saame, on see minu meelest oluline,” sõnas minister.

Allikas. eestinen.fi

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop: Reede 24 mai 2024

Jäär Täna keskendutakse perele ja emotsionaalsele heaolule. Hea aeg laadimiseks läbi lähedastega suhtlemise. Suhtlemine on

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Riigisisestel lennuliinidel tõusevad juunist piletihinnadRegionaalminister Piret Hartman saatis kooskõlastusele määruse eelnõu, mille alusel tõusevad juunist lennuliinidel piletihinnad.

„Piletihindu tõstetakse, kuna kehtivad piletihinnad ei vasta teenuse pakkumise tegelikele kuludele ning on võrreldes bussi-