Patsiendiportaal 2019

Eesti, kes soovib olla e-riik, ei suuda ise digiregistratuuri kontrollida.

Ühismeedias hoiatavad end nädalavahetuseks vaktsineerimisele kirja pannud inimesed, et kinnitamine saamine ei tähenda veel seda, et broneerimine jõus. TEHIK soovitas juhul, kui broneerimisel veebis näha, täpsustada täpsustamiseks konkreetselt haigla registratuuri.

 

Arvutikoolitaja Henn Sarv kirjeldab ühismeediat, kuidas broneeris koos naise ja vennaga aja nädalavahetuseks COVID-19 vaktsineerimisele, kuid õhtuks olid lähedased broneeringud kadunud.

 

 

Sarv märkis, et kõik broneerijad said digiregistratuurist kinnituse koos perearsti nime ja kohaga. “Nüüd õhtul selgub, minul on digiloos broneering, teistel ei ole,” kirjutas Sarv.

 

 

Sarv kirjeldus, kuidas digiregistratuuri kontakttelefoni helistades öeldi talle, et kinnitus ei ole veel broneerimine – tuleb eraldi üle, kui kindlasti on digilugu.ee lehel ka broneerimise kirjas.

 

 

Sarnase avastuse on täna õhtul teinud teised inimesed, kes registreerimiskinnituse said. “Suur tänu selle info eest, käisin ka mina vaatamas, ja ei olegi broneeringut,” kirjutab üks. “Täiesti uskumatu lugu. Meil ​​sama tulemus. Kinnitus tekkis (koos arsti nime ja kabineti numbritega) aga digiloos broneeringut pole. Läheme igal juhul laupäeval PERHi kohale ja püüame kinnitust väljatrükiga sisse saada,” rääkige teisest.

Loe edasi SIIT

Allikas. Delfi.ee

 

Üleriigilise Digiregistratuuri kaudu on võimalik näha kõiki Teie ja Teie poolt esindatavate isikute digisaatekirju ning broneeringuid ühes vaates.

On võimalik otsida vabu aegu kõikide liidestunud tervishoiu asutuste poolt pakutavatele eriarsti esmastele ambulatoorsetele vastuvõttudele ning nende olemasolul sinna aegu broneerida.
Samuti on võimalik kehtivaid broneeringuid muuta ning tühistada.

Vaata ka:

horoskoop minuaeg.com 2

3 Sodiaagimärki, kes On Sunnitud Tõele Vastu Astuma (Heas Või Halvas) teisipäeval 21.05.2024

1. Kaksikud (21. mai – 20. juuni) Kaksikud seisavad silmitsi oluliste tõdede ja otsustega oma

horoskoop numbrid

Horoskoop tervis-heaolu: Teisipäev 21 maid 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna on oluline keskenduda oma energiat taastavale tegevusele. Füüsiline