Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
sam pak HjBcAVWlxnE unsplash

Shoppa OÜ suhtes on algatatud pankrotimenetlus

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet (TTJA) annab teada, et kaupleja Shoppa OÜ suhtes on algatatud pankrotimenetlus, mistõttu pole tarbijavaidluste komisjonil võimalik enam tarbijakaebusi lahendada ning tarbijatel tuleks nõuded esitada pankrotimenetluse raames.

„Meil on tekkinud olukorra pärast väga kahju. Selgitame, et tarbijakaitseseaduse kohaselt ei saa komisjon menetleda avaldust juhul, kui tarbija vastaspoole suhtes on algatatud pankroti- või likvideerimismenetlus. Seetõttu ei ole võimalik tarbijavaidluste komisjonil Shoppa OÜ suhtes esitatud kaebusi enam lahendada. Küll aga saavad tarbijad oma nõude esitada pankrotimenetluse raames. Selleks palume jälgida Ametlike Teadaannete veebilehel avaldatavat infot (sisestada teadaande otsingu lahtrisse „Shoppa OÜ”), sealt kaudu teavitatakse nii võlausaldajate üldkoosoleku toimumisest kui ka nõuete kogumisest,” selgitas TTJA tarbijavaidluste komisjoni sekretariaadi juhataja Veiko Kopamees.

Shoppa OÜ tegevuse kohta on tarbijavaidluste komisjonile esitatud alates aprillikuust enam kui 125 avaldust tarnimata kauba ja tagastamata raha tõttu. Juulis alustas TTJA kaupleja tegevuse suhtes järelevalvemenetlust, ettevõtjaga suheldi korduvalt ning teda kohustati võtma kasutusele meetmeid tegelemaks koheselt tarbijate nõuetega. Kaupleja sulges 11. septembril oma kodulehe.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!