Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
paavominuaeg

Nõgene: riigi äriühingud ei peaks tegelema kinnisvaraarendusega

Tallinki juhatuse esimees Paavo Nõgene kritiseeris Tallinna lennujaama plaani enda territooriumil suures mahus kinnisvara arendada, sest riik ei peaks sekkuma turule, kus pole turutõrget. Lennujaama juhatuse liikme Eero Pärgmäe sõnul on fookuses siiski lennujaama enda arenguvajadused.

Lennujaam teatas kolmapäeval, et Tallinna linnavalitsus algatas lennujaama loodepiirkonna detailplaneeringu, mille järgi kerkib sinna paarkümmend ärihoonet ning lisaks ehitatakse lennujaamale uus peasissepääsuhoone ning laiendatakse praegust peahoonet.

Tallinki juhatuse esimees Paavo Nõgene väljendas sotsiaalmeedias selle plaani osas mõistmatust: tema sõnul peetakse heaks tavaks, et riik ei sekku turule, kus pole turutõrget.

“Juba pikemat aega jääb mulle arusaamatuks mis on riigi strateegiline vaade, sest riiklikke kinnisvaraarendajaid muudkui koguneb,” tõdes ta.

Loe lisaks: Nõgene: rahandusministri käitumine sundis mind Reformierakonnast lahkuma

allikas: err.ee

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!