Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
110222 M 0301S 065 5470955830

Neeme Väli lahkus Keskerakonnast uusi juhte teravalt süüdistades

Kindralmajor (reservis) Neeme Väli põhjendas Keskerakonnast lahkumist erakonna uue juhi Mihhail Kõlvarti tausta ja sellega, kuhu suunas Kõlvart koos oma toetajatega on hakanud erakonda tüürima.

“Head sõbrad, ma ei pea võimalikuks jätkata erakonnas, mille esimehe tegevust seostab kapo 2011. aasta aastaraamat Venemaa mõjutustegevusega. Tema lähiringi poolt eelmisel nädalal tehtud avaldused annavad piisavalt aimu, kuhu erakonda suunatakse ja missugune saab olema selle kuvand. Agressorriigi kodanike ees vabandamine ning eestikeelsele haridusele üleminekule vastutöötamine on vastuolus mulle oluliste väärtuste ja põhimõtetega,” teatas Väli.

Ta tänas eraldi ka neid keskerakondlasi, kellega ta koostööd tegi ja ka neid, kellega tegi koostööd erakonna esimehe valimistel Tanel Kiige meeskonnas.

allikas: err.ee

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!