Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
DSC03610

Rongipiletite müügis esineb küberründe tõttu endiselt häireid

Elroni rongipiletite müügis esineb eile pärastlõunal alanud ja piletimüügisüsteemile suunatud küberründe tõttu endiselt häireid. Ebamugavuste vältimiseks tasub rongipiletite ostmiseks võtta kaasa sularaha. Piletimüügisüsteemi pakkuja Ridango tegeleb olukorra lahendamisega.

“Olukord on hakanud paranema, kuid endiselt võib Ridango poolt hallatava piletimüügikeskkonna vastu suunatud küberrünnakute tõttu esineda piletimüügis tõrkeid,” ütles Elroni klienditeenindusjuht Ardo Roosenberg. “Piletit on kindlasti võimalik osta rongis klienditeenindajalt sularaha eest, enamasti töötavad ka rongis asuvad piletimasinad ja klienditeenindajate terminalid. Küberrünnetest tingitud ebamugavuste vältimiseks palume reisijatel võtta igaks juhuks kaasa pileti soetamiseks sularaha. Elron palub reisijatelt ebamugavuste pärast vabandust.”

Rongipiletite müük on küberründe tõttu häiritud

Kuna Elroni sõiduplaaniotsing on seotud piletimüügisüsteemiga, siis võib ka see olla aeg-ajalt kättesaamatu või väga aeglane. Sõiduplaane saab vaadata veel https://elron.ee/soiduinfo/soiduplaanid

Riigi Infosüsteemide Ametit on intsidendist teavitatud ja Elronile piletimüügisüsteemi teenust pakkuv Ridango tegeleb olukorra lahendamisega.

Elron (AS Eesti Liinirongid) on riigile kuuluv operaatorfirma, mis korraldab Eesti Raudtee AS ja Edelaraudtee AS-le kuuluval raudteel reisirongiliiklust. 2022. aastal tehti Elroni rongidega 7,1 miljonit reisi.

Elron

Vaata ka:

Taroskoop- Esmaspäev 22 aprill 2024

Täna, 22. aprillil 2. aprillil 2024, on Päike Sõnnis, tuues kaasa rahu ja tasakaalu energiat.

horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 22 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Võtke aega enda eest hoolitsemiseks ja stressi maandamiseks. Pöörake

error: Sisu on kaitstud!