Erakorralised uudised
elron 1

Rongipiletite müük on nüüdseks taastunud

Elroni piletimüügisüsteemile suunatud küberrünne on tõrjutud ja rongipiletite müük taastunud. Rünnete tõttu oli alates kolmapäeva pärastlõunast häiritud rongipiletite ostmine veebist, rongide piletimasinatest ja klienditeenindajate terminalidest.

“Elronile piletimüügisüsteemi teenust pakkuv Ridango teatas küberründe tõrjumisest ja süsteemide töö taastumisest,” ütles Elroni klienditeenindusjuht Ardo Roosenberg. “Täname reisijaid kannatlikkuse eest. Võib esineda veel üksikuid tõrkeid, kuid loodetavasti saame ka oma rongides lugeda juhtumi lõppenuks.”

Rongipiletite müügis esineb küberründe tõttu endiselt häireid

Täpsemat infot küberintsidendi kohta saab küsida Elronile piletimüügisüsteemi teenust pakkuva Ridango ja Riigi Infosüsteemide Ameti käest.

Elron (AS Eesti Liinirongid) on riigile kuuluv operaatorfirma, mis korraldab Eesti Raudtee AS ja Edelaraudtee AS-le kuuluval raudteel reisirongiliiklust. 2022. aastal tehti Elroni rongidega 7,1 miljonit reisi.

Vaata ka:

kirst

Lapsed on hämmingus, kirstus oli võõras inimene kellele olid ema riided seljas.

Põhja-Carolina Surnukuur Palub Vabandust Ehmatava Segaduse Pärast: Õed Leidsid Kirstust Võõra Inimese Ühes Põhja-Carolina surnukuuris

2.mai otsing 1

KUUM: Kadunud mees liitus purjus peaga omaenda otsimissalgaga.

Türgi Bursa piirkonnas toimusid hiljuti eriti veidrad sündmused. Beyhan Mutlu oli koos sõpradega õhtul metsas