Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
Untitled design 2 1

Rõivase ja Hundi kirglik õhtu TV3 peol: koos veedeti aega meeste tualetis, kuid käsi ei hoitud teineteisest eemal ka Luisa ees

Neljapäeva õhtul oli Lillepaviljonis üks selle sügise glamuursemaid seltskonnaüritusi – TV3 sügishooaja pidu. Kui peo esimeses pooles ei suutnud endine peaminister, praegu erasektoris tegutsev Taavi Rõivas (43) hoida eemale seriaalist „Armastus” tuntuks saanud näitlejatarist Desiree Mummist (24), siis õhtu teises pooles ei suutnud Rõivas hoida käsi eemale Brigitte Susanne Hundist (27). Koos käidi korduvalt ka meeste tualettruumis.

Kella 20 paiku saabus Rõivas peole koos oma abikaasa, riigikogu liikme ja lauljatar Luisa Rõivasega (36). Abielupaar liikus üritusel koos ringi mõnikümmend minutit, kuid siis haakis Taavi külge end kinni Desiree. Noor näitlejatar ja endine poliitik hoidsid suisa käest kinni. Selleks et privaatsemalt juttu ajada, suundus ootamatu paarike õuealale, kus Taavi džentelmenlikult Desireel pihast haaras ja neiu ühe laua peale istuma tõstis. Juttu jätkus neil seal kauemaks. Taavi katsus korduvalt invavetsu linki, kuid uks ei avanenud. Ühel hetkel aga vaatasid Brigitte ja Taavi teineteisele otsa ning suundusid kiirel sammul juba tuttavate nullkorrusel asuvate tualettide juurde. Koos väljusid nad meeste tualettruumist umbes kümne minuti möödudes. Samal ajal jooksis naiste vetsu pisarsilmil Desiree, kes ei soovinud tol hetkel kommenteerida, miks tal tuju halvaks on läinud. Saali naasnud Taavi hakkas kohe kellelegi helistama. Samal ajal kuulas Luisa endiselt Taukari hitte esireast, vahendab Kroonika.

 

Loe rohkem siit: kroonika.delfi.ee

Vaata ka:

Taroskoop- Esmaspäev 22 aprill 2024

Täna, 22. aprillil 2. aprillil 2024, on Päike Sõnnis, tuues kaasa rahu ja tasakaalu energiat.

horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 22 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Võtke aega enda eest hoolitsemiseks ja stressi maandamiseks. Pöörake

error: Sisu on kaitstud!