Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Laupäev 23 september 2023

23. september 2023 horoskoop

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Täna on hea päev, et keskenduda oma isiklikele eesmärkidele ja unistustele. Sul on palju energiat ja motivatsiooni, et oma eesmärke saavutada. Ära karda väljakutseid vastu võtta ja oma piire laiendada.

Sõnn (21. aprill – 20. mai)

Täna on hea päev, et keskenduda oma suhtetele. Sul on võimalus luua uusi sidemeid ja tugevdada olemasolevaid suhteid. Ole avatud ja suhtle teistega ausalt ja siiralt.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Täna on hea päev, et keskenduda oma loomingulistele väljunditele. Sul on inspiratsiooni ja ideid, mida jagada maailmaga. Ära karda katsetada ja uusi asju proovida.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Täna on hea päev, et keskenduda oma kodule ja perele. Sul on võimalus luua turvaline ja armastust täis keskkond. Ära karda näidata oma lähedastele, kui palju sa neist hoolid.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Täna on hea päev, et keskenduda oma karjäärile ja ambitsioonidele. Sul on võimalus teha suuri edusamme oma eesmärkide saavutamisel. Ära karda võtta juhtrolli ja näidata oma oskusi.

Neitsi (23. august – 22. september)

Täna on hea päev, et keskenduda oma tervisele ja heaolule. Sul on võimalus teha positiivseid muutusi oma elustiilis. Ära karda hoolitseda enda eest ja võtta aega lõõgastumiseks.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Täna on hea päev, et keskenduda oma suhetes tasakaalule ja harmooniaga. Sul on võimalus lahendada konflikte ja tugevdada oma sidemeid teistega. Ära karda teha kompromisse ja olla paindlik.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Täna on hea päev, et keskenduda oma intuitsioonile ja vaimsele arengule. Sul on võimalus saada uusi teadmisi ja mõista ennast paremini. Ära karda minna sügavamale ja uurida oma sisemisi saladusi.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Täna on hea päev, et keskenduda oma haridusele ja reisimisele. Sul on võimalus õppida uusi asju ja avastada uusi kultuure. Ära karda väljakutseid vastu võtta ja oma silmaringi laiendada.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Täna on hea päev, et keskenduda oma karjäärile ja rahalistele eesmärkidele. Sul on võimalus teha suuri edusamme oma eesmärkide saavutamisel. Ära karda töötada kõvasti ja saavutada oma ambitsioone.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Täna on hea päev, et keskenduda oma sõpradele ja kogukonnale. Sul on võimalus luua uusi sidemeid ja aidata teisi. Ära karda olla lahke ja hooliv.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Täna on hea päev, et keskenduda oma loomingulistele väljunditele. Sul on võimalus jagada oma andeid maailmaga. Ära karda olla originaalne ja ainulaadne.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!