Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
hands g0a41da3b0 640

PPA juht Elmar Vaher: lasketiirus hukkunud politseinik oli paljudele eeskujuks

Neljapäeval kella 15 paiku harjutasid kaks Lõuna prefektuuri kiirreageerijate meeskonda Võru vallas Järvere lasketiirus taktikalist liikumist, mille käigus tulistati sihtmärke. See on 100-meetrine jahilasketiir, kus käivad harjutamas nii jahimehed kui ka teised relvakandjad.

Politsei kiirreageerijatele oli see rutiinne taktikaline laskmisharjutus, seda lasketiiru kasutavad politseinikud sageli.

Mõlemat meeskonda juhendasid ja jälgisid laskeinstruktorid. Ühel hetkel sattus üks politseinikest seni teadmata põhjusel ootamatult teise meeskonna tulesektorisse ning sai kaasvõitleja lasust pihta. Meeskonnakaaslased kutsusid abi ja alustasid kohe elustamist. Paraku ei andnud see enam tulemust ja noor politseinik suri sündmuskohal.

Loe edasi SIIT

Allikas Postimees.ee

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!