Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
art gaf5dbc0be 640

Õpilasi ei tohiks kergekäeliselt koduõppele saata

Haridus- ja teadusministeeriumi kantsleri Kristi Vinter-Nemvaltsi sõnul ei tohiks koolipidajad ehk omavalitsused koole kergekäeliselt distantsõppele saata, kuna sellega kaasnevad õpilüngad võivad hiljem valusalt kätte maksta.

Vinter-Nemvaltsi sõnul näitab eelmise õppeaasta kogemus, et distantsõpe paraku tõesti paljudele lastele ei sobi. «Seetõttu seisame jätkuvalt selle eest, et haridus- ja noorsootööasutused kõigil haridustasemetel ja -liikides saaksid olla võimalikult turvaliselt võimalikult avatud. Ja sellesse on laiemalt võimalik panustada meist igaühel,» märkis kantsler.

Kontaktõpet soovitavad ka rahvusvahelised organisatsioonid. Nii on Maailmapank, UNICEF ja UNESCO kinnitanud koolide kontaktõppe võimalikult kauase korraldamise olulisust ning õpilastele toe pakkumist õpilünkade tasandamiseks pandeemia tingimustes, selgitas Vinter-Nemvalts.

Loe edasi SIIT

Allikas Postimees.ee

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!