Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
candles g6b8e1541a 640

ÕUDNE: Tallinnas sai surma 22.a noormees, kes üritas üle piirdeaia ronida.

Politsei kinnitusel suri 22-aastane noormees uusaastaööl Toompeal õnnetusjuhtumi tagajärjel, millega pole seotud ükski teine osapool. Ei ole siin mängus kellegi pahatahtlikkust ega ettevaatamatusest tehtud viga. Küll aga leidis tarbijakaitse ja tehnilise järelevalve amet (TTJA), et piirdeaed, millele ronimise tõttu õnnetus juhtus, ei vasta nõuetele.

Ida-Harju politseijaoskonna menetlustalituse juht Inna Toater selgitas, et täpsustatud andmetel sai noormees torkevigastuse siis, kui proovis Toompea asuvat piirdeaeda ületada. Kuna noormees liikus üksi ja ühtegi abistajat läheduses ei olnud, siis suri ta paraku saadud vigastuse tagajärjel kohapeal.

Toater lisas, et praeguseks on tuvastatud, et kõnealune piirdeaed ei vastanud TTJA kehtestatud nõuetele. „Sellega seoses kutsume kõiki kinnistuomanikke üles veenduma, et nende kinnistute piirdeaiad oleksid nõuetele vastavad ega kujutaks endast ohtu,” selgitas Toater.

 

Loe edasi SIIT
Allikas. Epl.delfi.ee

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!