horoskoop

Nädala horoskoop – Esmaspäev 2.10 – Pühapäev 8.10.2023

Jäär

Jääradel on ees tegus nädal. Sa oled energiline ja motiveeritud, mis aitab sul oma eesmärkide poole liikuda. See on hea aeg uute projektide alustamiseks või olemasolevate projektide lõpuleviimiseks. Ära karda väljakutseid võtta, sest sa oled selleks valmis.

Loe ka: Oktoobrikuu horoskoop

Sõnn

Sõnnid on sel nädalal keskendunud oma suhetele. Sa soovid veeta aega oma lähedastega ja tugevdada oma sidemeid. See on hea aeg romantiliseks õhtusöögiks või sõpradega kokkusaamiseks. Ära karda oma tundeid väljendada, sest teised hindavad sinu siirust.

Kaksikud

Kaksikute jaoks on ees loominguline nädal. Sa oled inspiratsioonist tulvil ja sul on palju uusi ideid. See on hea aeg kirjutada, maalida või muu loomingulise tegevusega tegeleda. Ära karda eksperimenteerida, sest sa võid avastada midagi uut.

Vähk

Vähid on sel nädalal keskendunud oma kodule ja perele. Sa soovid luua oma kodus turvalise ja mugava keskkonna. See on hea aeg puhkamiseks ja lõõgastumiseks. Ära karda paluda abi, kui seda vajad.

Lõvi

Lõvid on sel nädalal keskendunud oma karjäärile. Sa soovid teha oma töös edasiminekut ja saavutada oma eesmärke. See on hea aeg uusi võimalusi uurida ja oma oskusi arendada. Ära karda võtta riske, sest sa võid edu saavutada.

Neitsi

Neitsid on sel nädalal keskendunud oma tervisele ja heaolule. Sa soovid olla vormis ja terve. See on hea aeg uue dieedi alustamiseks või treeningrutiini muutmiseks. Ära karda paluda abi professionaalilt, kui seda vajad.

Kaalud

Loe ka: Oktoobrikuu horoskoop

Kaalud on sel nädalal keskendunud oma rahaasjadele. Sa soovid oma rahaasju korrastada ja säästa raha. See on hea aeg oma eelarvet üle vaadata ja investeerida. Ära karda küsida nõu, kui seda vajad.

Skorpion

Skorpionid on sel nädalal keskendunud oma saladustele ja varjukülgedele. Sa soovid uurida oma psüühilist maailma ja mõista ennast paremini. See on hea aeg meditatsiooni või joogaga tegeleda. Ära karda küsida abi, kui seda vajad.

Ambur

Amburid on sel nädalal keskendunud oma reisidele ja seiklustele. Sa soovid kogeda midagi uut ja põnevat. See on hea aeg reisile minna või midagi uut proovida. Ära karda väljakutseid võtta, sest sa oled selleks valmis.

Kaljukits

Kaljukitsed on sel nädalal keskendunud oma karjäärile ja ambitsioonidele. Sa soovid saavutada oma eesmärke ja olla edukas. See on hea aeg oma töös edasiminekuks ja oma oskusi arendada. Ära karda võtta riske, sest sa võid edu saavutada.

Loe ka: Oktoobrikuu horoskoop

Veevalaja

Veevalajad on sel nädalal keskendunud oma sõprustele ja ühiskonnale. Sa soovid olla osa millestki suuremast ja teha maailma paremaks. See on hea aeg vabatahtlikuks tööks või oma kogukonnaga tegelemiseks. Ära karda oma ideid jagada, sest need võivad inspireerida teisi.

Kalad

Kalad on sel nädalal keskendunud oma tunnetele ja emotsioonidele. Sa soovid mõista oma tundeid ja luua emotsionaalselt turvalise keskkonna. See on hea aeg oma lähedastega rääkida ja oma tunnetest avameelselt rääkida. Ära karda paluda abi, kui seda vajad.

Vaata ka:

354227921 696052005865331 1256492580140078715 n

21.05 Usalda oma sisetunnet ja vali üks kaart. Ava, loe mis sõnum Sulle haljakaartidelt on.

VASTUSED 1. REISIMINE. Leia viise ja võimalusi reisimiseks – see tuleb Sulle kasuks. Reisimine võimaldab

tarokaart minuaeg.com 3

21.05.24 Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane päev sulle toob

Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane teisipäev 21.05.24 sulle toob. Tarokaardid on