Horoskoop

Oktoobrikuu horoskoop

Jäär 21. märts – 20. aprill
Oktoober võib tuua esile mälestusi minevikust, noorusaegadest või lapsepõlvest. Oled pisut nostalgilises meeleolus ja meenutad vanu aegu heldimusega. Samuti võib nüüd tulla su ellu tagasi inimesi minevikust, kas tuletab ennast meelde mõni vana kallim või keegi, kellega pole väga pikka aega suhelnud. Inimesed minevikust ei pruugi tulla su ellu selleks, et sinna jääda, vaid hoopis selleks, et midagi lõpetada. Kas on jäänud midagi selgitamata või lõpetamata, igal juhul on minevik taaselustatuna märgiks, et sa ei peaks seda uuesti alustama. Minevik kuulub minevikku, lase sel minna või anna neile mõista, et oled eluga edasi läinud ja vanu asju tagasi ei taha.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võib vist öelda, et sõnn on oktoobris nagu vääramatu jõud. Oled sihikindel, enesekindel, tahtekindel ja nii kindel, et seda pole kuidagi võimalik mõjutada. Tajud väga hästi ka silmale nähtamatut, oled sisemise ja välise kenasti tasakaalu saanud ja seetõttu imestad isegi, et kõik tundub nii lihtne, läbipaistev ja loomulik. See pole kõigi jaoks ja alati nii, aga praegune aeg soosib sinu kõikide meelte koostööd. Kergelt laabub ka koostöö ja suhtlemine partneri ja kolleegidega.
Oled justkui kõikide jõudude kaitse all ja miski ei suuda sind haavata. Oluline, et oma enesekindlat olekut üleolekuks ei muuda, siis võib minna nii, et “siis kui kell saab 12 täis, kõik su uhked rõivad läind”.. Ära siis lase tõllal kõrvitsaks muutuda, see kuu on sinu jaoks.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Oktoober on kerge sulle konflikte tooma. Kasutad rohkem mõistust ja kalkuleeritud otsuseid kui emotsioone ja tundeid. Kui keegi püüab sulle öelda, et oled ligipääsmatu ja tundetu, siis seda sa ka oled. See on vajalik sinu enda jaoks, et suudaksid end sellest sündmuste ja juhtumiste karussellist läbi rammida, mis sel kuul sind ootab. Oled hea vaidleja, aga miskipärast ei naudi sa seda praegu.
Kuna stressiallikaid on su ümber rohkem kui üks, siis hoia enda tervist. Stress nõrgestab imuunsüsteemi ja nii oled viirustele kerge saak. Hoia kurk ja kael soojas, häälepaelad on sinu töövahendid. Samuti jalad, sest aeglaselt sa liikuda ei oska. Seega, hoia jalad soojas ja jälgi, et jalanõud oleks mugavad.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Ärata nüüd enda tähelepanu, sest oktoober lubab sulle kasu, kasvu ja kasvamist. Võimalused enda sisemise ja välise rikkuse kasvatamiseks tekivad vaid tähelepanelik olles. Ära jäta märkamata detaile, jälgi märke ja sõnumeid, mis sinuni jõuavad. Need annavad sulle vajalikke vihjeid, kuidas saavutada suurem stabiilsus ja õnn.
Oled tegelikult juba praegu sisemiselt rikas, sinu tundemaailm on lõputu ja emotsioonid on mõõtmatud. Kõik, millele nüüd suunad oma tähelepanu, see hakkab kasvama. Seega, kui suunad tähelepanu negatiivsele, siis kasvab kõik see, mida sa ei soovi. Pööra tähelepanu enda mõtetele, jälgi, et need oleksid optimistlikud ja heatahtlikud just enda suhtes. Ära alahinda end ja meenuta endale, et ei pea olema kõiges ideaalne. Ole lihtsalt see, kes oled. Sisemine rahu laseb sul kasvada ja tunda end kindlalt.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Oktoober tuleb sulle kergelt, kohaned kergelt kõikide olukordadega, millesse satud. Kõik ülesanded suudad täita mängleva kergusega. Sügis on sinu jaoks väga loomulik ja ei valmista erilist ülemineku vaeva. Päikest on küll vähem ja õues külm, sina suhtud asjasse optimismiga ja kui tahad päikest, siis sa lihtsalt lendad sinna, kus päike paistab ja soojendab.
Oskad olla paindlik ja mänguline. Samas tead täpselt, et rasked ajad ja kriisid saab üle elada vaid targalt toimetades. Nüüd võid vastu võtta mõne valusa otsuse vabastada end mõistuse abil tunnetest või sõltuvusest, mis ei ole sinu kõrgemaks hüvanguks. Sisimas sa tead, et see otsus on vajalik, kuigi esmapilgul tundub südamele ja hingele vägivaldne.

Neitsi 23. august – 22. september
Kipud oktoobris kavaldama ja veidi sahkerdama. Peidad end arvamuse taha, et kui probleemiga ei tegele, siis pole teda olemas. Probleem muidugi ei kao, lihtsalt sina ei taha olla probleemiga samas kohas ja leiad endale hulga põhjendusi, miks sa pead toimima just nii nagu toimid, end peites.
Loodad kavaluse ja kohati ka salakavaluse abiga jõuda sinna, kuhu muidu eelistaksid jõuda otse ja ausalt. Sulle pakutakse võimalusi parandada ja muuta, ikka enda elu ja heaolu silmas pidades. Ole vaid aus teiste ja eelkõige iseenda vastu, võta väiksemaid, kui julgust jagub, siis ka suuremaid riske ja näed, kuidas su jõud ja energia hakkab taas kasvama ja ühel hetkel näed taas puude taga ka metsa.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Miski on viinud sinu une ja rahu. Isegi kui see on suur mure ja südamevalu, siis tea, et kõik möödub kord. Mis see ka poleks, püüa seda võtta kui paratamatust ja end mitte liigselt süüdistada. Kui õhtuti on varjud pikad ja tumedad, siis hommikuti tõuseb alati päike ja jätab varjud seljataha. Nii on ka muredega, uus päev on alati pisut rõõmsam. Kui su unerahu on röövinud mured töö pärast, siis see on asjatu enesepiinamine, kõiki sinu püüdlusi ja soove kroonib edu ja peagi näed ise, et muretsesid täiesti asjata.
Edu võib sind tabada ka täiesti ootamatult ja justkui üllatusena. Võta see siiski vastu, saamiseloo saad teada hiljem. Hoia tervist, suure murtesemise ja vähese une tagajärjel võib kusagilt järele anda ja siis on tagajärgi juba raskem likvideerida.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Oktoober pakub sulle uusi väljakutseid ja seda võistluse või jõukatsumise vormis. Tegu pole mitte võitlusega halvas mõttes, vaid sul on võimalus end proovile panna ja tõestada endale, et oled just nii tugev ja võimekas nagu oled. Seda on sulle vaja, sest ainult nii saad juurde enesekindlust, mis sul aegajalt kipub kusagile ära kaduma. Selliste jõukatsumiste tulemusel kasvad sa veelgi ja saad ühenduse kõrgemate jõududega, millega sul on püsiühendus nagunii olemas.
Sisemine vägi ja jõud taastub kõige kiiremini liikudes, passiivsus pole parim võimalik moodus. Oktoober on sinu võimalus külvata eduka tuleviku seemned, viljad tulevad veidi hiljem, aga nad tulevad kindlalt. Sihipärane tegevus, isegi näiliselt tühine, on sinu tuleviku edu pant.

Ambur 23. november – 21. detsember


Oktoober võib sinu jaoks olla pisut saladuslik. Päeval oled ehk tundeline, rõõmus ja romantiline, pimeduse saabudes aga poevad põue hämarad hirmud, mis sulle asu ei anna. Mets, mis päeval näib tavalise seenemetsana, tundub öösel tõeliselt hirmsa paigana.
Tegelikult on see sinu sisemine hirm, mis selle pildi tekitab. Samuti võib oktoober lõeptada mingi olulise etapi sinu arenguteel. Kas on ees mõni eksam või uus väljakutse, see on märgilise tähtusega. Või lõpetad ise mingi ajajärgu, see võib olla ka sisemine lõpetamine, mis polegi seotud ühegi välise ega materiaalse teguriga. See lõpetamine on sinule vabastav ja vabanev energia oleks hea suunata aktiivsesse tegevusse. Kui tekib mõni uus tegevus või huvitud õpingutest, siis haara võimalusest kinni, see võib osutuda aardeks.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Nüüd pead tegelema pisut rohkem enda kangekaelsuse ja jonnakusega. Enda arvates pole miskit teisiti, aga kui õhtuti enam und ei saa, siis oled midagi maha maganud. Ja maha magasid sellepärast, et ei kuulanud kaaslast või kolleegi, vaid olid kangekaelselt omas kinni. See on sinule omane vaikne kangekaelsus, mis ei pruugi teistele väljagi paista, aga tekitab aegajalt sulle endale tunde, et kõik ümberringi on seiskunud ja värsket õhku jääb väheks.
Seega, on aeg end vabastada jäikuse ahelast ja taas kuulata ja vaadata, mis muu maailm arvab ja toimetab. See avab sulle uued võimalused ja kõik hirmud ja tusameel jääb seljataha. Kuulates kuuled, tunnetades tunned ja kaitstes oled kaitstud ka ise.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Oktooberi sõnumiks on: läheb veel aega. Mis iganes on see, mida sa tahad kohe nüüd, otsekohe ja silmapilk, see võtab veel aega. Kui kipud üle kuumenema, siis tuleta endale meelde, veel läheb aega. Käi spas, metsas seenel või mere ääres tuult trotsimas, kõik sobib, mis sinu keemistemperatuuri veidi langetab.
Samas, kui suudad ikka olukorra tekitada, et olgu olla kohe siin ja praegu, siis mõnes situatsioonis on see isegi ehk pinget maandav ja leevendav kui tegutsed kiirelt ja spontaanselt. Proovi vaid teisi säästa, kõik ei pruugi tempos püsida ja see tekitab sinus uue trotsi ja tunde, et keegi ei suuda sammu pidada ja miks nad ei tule sulle järele. Kirg võib olla nii kütkestav kui põletav. Sinu otsustada on, kumba sa valid.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Oktoobris võiks soovitada keskenduda ühele reaalsele eesmärgile. Olgu see näiteks töö või siis midagi, mis on kindel, turvaline ja tuttav. Midagi, mis pakub sulle tegevust ja kindlust. Kõik ebamäärane võib tuua pettumist ja pettasaamist.
Kui oled pettunud või haiget saanud, on ka konfliktid kerged tekkima. Kui asjad ei ole sujunud nii nagu oled soovinud, tekib trots ja tusatuju. Hoia mõtted puhtad ja positiivsed, siis ei ole hirmudel sinu juurde põhjust tulla. Samuti ei tasu praegu asjatult loota ja endale illusioone luua. Kui suhe või olukord näib mitte toimivat, siis nii see ka on. Kui asjaga tegeled, siis neutraalsel tasandil, püüa asju näha rohkem kõrvaltvaataja pilgu läbi ja mitte võtta ohvrirolli.

Jaga
Back to top button