lottery g5642ea6cb 640

Nädala loto horoskoop – Esmaspäev 2.10 – Pühapäev 8.10.2023

Jäär

Jääradel on ees hea nädal lotomänguks. Sul on hea õnn ja sa võid võita suure summa raha. Proovi mängida numbreid, mis on seotud sinu tähtkujuga, näiteks 9, 11 või 22.

Loe ka: Oktoobrikuu horoskoop

Sõnn

Sõnnid peaksid sel nädalal keskenduma oma intuitsioonile. Kui tunned, et teatud numbrid on sulle määratud, siis järgi oma südametunnistuse häält.

Kaksikud

Kaksikute jaoks on ees loominguline nädal. Kasuta oma loovust, et luua endale õnnelikud numbrid.

Vähk

Vähid peaksid sel nädalal keskenduma oma perele ja sõpradele. Mängi numbreid, mis on seotud sinu lähedastega, näiteks nende sünnipäevad või tähtpäevad.

Lõvi

Lõvid peaksid sel nädalal keskenduma oma eesmärkidele. Mängi numbreid, mis on seotud sinu unistustega, näiteks sinu lemmiknumbrid või numbrid, mis on seotud sinu karjääriga.

Neitsi

Neitsid peaksid sel nädalal keskenduma oma tervisele ja heaolule. Mängi numbreid, mis on seotud sinu tervisega, näiteks 7, 8 või 10.

Kaalud

Kaalude jaoks on ees tasakaalukas nädal. Mängi numbreid, mis on seotud sinu elu tasakaaluga, näiteks 2, 4 või 6.

Skorpion

Loe ka: Oktoobrikuu horoskoop

Skorpionid peaksid sel nädalal keskenduma oma saladustele ja varjukülgedele. Mängi numbreid, mis on seotud sinu sügavama mina, näiteks 1, 3 või 5.

Ambur

Amburid peaksid sel nädalal keskenduma oma reisidele ja seiklustele. Mängi numbreid, mis on seotud sinu sooviga maailma avastada, näiteks 9, 11 või 22.

Kaljukits

Kaljukitsed peaksid sel nädalal keskenduma oma karjäärile ja ambitsioonidele. Mängi numbreid, mis on seotud sinu eesmärkide saavutamisega, näiteks 8, 10 või 12.

Veevalaja

Veevalajad peaksid sel nädalal keskenduma oma sõprustele ja ühiskonnale. Mängi numbreid, mis on seotud sinu sooviga maailma muuta, näiteks 7, 9 või 11.

Kalad

Kalad peaksid sel nädalal keskenduma oma tunnetele ja emotsioonidele. Mängi numbreid, mis on seotud sinu sisemise maailmaga, näiteks 2, 4 või 6.

Vaata ka:

horoskoop minuaeg.com 2

3 Sodiaagimärki, kes On Sunnitud Tõele Vastu Astuma (Heas Või Halvas) teisipäeval 21.05.2024

1. Kaksikud (21. mai – 20. juuni) Kaksikud seisavad silmitsi oluliste tõdede ja otsustega oma

horoskoop numbrid

Horoskoop tervis-heaolu: Teisipäev 21 maid 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna on oluline keskenduda oma energiat taastavale tegevusele. Füüsiline