Teisipäev , 16 aprill 2024
Erakorralised uudised
henry co 3JFVNo4ukKQ unsplash

Nädala Hiina horoskoop: Esmaspäev 1.04 – Pühapäev 7 aprill 2024

Esmaspäev (1. aprill 2024): Tõenäoliselt on see päev täis energiat ja võimalusi. Kasuta oma nutikust ja kiiret mõtlemist, et saavutada oma eesmärke. Samas ole ettevaatlik, et mitte langeda impulsiivsete otsuste ohvriks.

Teisipäev (2. aprill 2024): Täna võib sul olla tunne, nagu oleksid natuke ummikus või takerdunud. Ära lase end sellest häirida. Tee endale selgeks, mis on sinu eesmärgid ja leia rahulikult viis nende saavutamiseks.

Kolmapäev (3. aprill 2024): See päev toob sulle võimalusi suhelda ja ühenduda teistega. Kasuta seda aega, et luua uusi kontakte või tugevdada olemasolevaid suhteid. Ole avatud teiste ideedele ja vaadetele.

Neljapäev (4. aprill 2024): Täna võid tunda end eriti loomingulisena ja inspiratsiooni täis. Kasuta seda aega, et järgida oma kirgi ja tegeleda asjadega, mis sind tõeliselt huvitavad. Ära lase end takistada väikestel takistustel teel.

Reede (5. aprill 2024): Täna võib sul olla tunne, nagu oleksid väsinud või ülekoormatud. Ära pane ennast liiga palju proovile. Leia aega puhkamiseks ja taastumiseks ning ära karda paluda abi, kui seda vajad.

Laupäev (6. aprill 2024): Tänane päev võib tuua sulle uusi väljakutseid või võimalusi. Ole valmis kohanema muutustega ja leidma loomingulisi lahendusi tekkinud olukordadele. Ära lase end heidutada ebaõnnestumistest, vaid kasuta neid õppimisvõimalusena.

Pühapäev (7. aprill 2024): See päev soosib puhkust ja lõõgastust. Leia aega enda jaoks ning tee asju, mis sind rõõmustavad ja lõõgastavad. Oluline on hoida tasakaalu oma elus ja mitte lasta end stressist üle võtta.

Vaata ka:

tallinna linnavalitsus

Tallinna Linnavalitsus premeeris ametnikke suurte preemiateg

Preemiaülekanne Tallinna linnavalitsuse ametnikele: Linnasekretär Priit Lello allkirjastatud käskkirjaga premeeriti hea töö eest. Eelmise linnavalitsuse

minuaeg.com uudised

Regionaalminister Madis Kallas lahkub ametist: “Maapiirkondade heaolu nimel astutud sammud ei täitnud ootusi”

Regionaalminister Madis Kallas (SDE) teatas teisipäeval oma lahkumisest ametist. Kallase volitused ministrirollis lõppevad südaööl. “Ministriks

error: Sisu on kaitstud!