Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
horoskoop armastus

Nädala armastuse horoskoop: Esmaspäev 1.04 – Pühapäev 7 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): See nädal toob sulle võimaluse avastada uusi viise, kuidas väljendada oma armastust ja kiindumust. Ära karda oma partneriga avameelselt suhelda ning väljenda oma tundeid. Võta aega, et süveneda suhetesse ja luua tugevam side.

Sõnn (20. aprill – 20. mai): Sinu suhted võivad olla praegu veidi keerulised, kuid ärge laske end sellest heidutada. Olge kannatlikud ja püüdke mõista teiste seisukohti. Oluline on avatud suhtlus ja kompromissivalmidus.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni): Sinu võimed suhelda ja luua sidemeid on sel nädalal eriti teravad. Kasuta neid oskusi, et tugevdada oma romantilisi suhteid või leida uusi võimalusi armastuse leidmiseks. Ole avatud uutele kogemustele ja ära karda riskida.

Vähk (21. juuni – 22. juuli): See nädal soosib intiimsete suhete süvendamist. Kasuta võimalust luua sügavam side oma partneriga ja avada end emotsionaalselt. Ära karda oma tundeid väljendada ning ole valmis ka partneri tunnetele tähelepanu pöörama.

Lõvi (23. juuli – 22. august): Armastuse ja romantika energia on sinu ümber sel nädalal tugev. Kasuta seda aega, et hellitada ja hoolitseda oma partneri eest ning veeta koos kvaliteetaega. Olge avatud armastuse uutele võimalustele ja ärge kartke väljendada oma tundeid.

Neitsi (23. august – 22. september): Sinu fookus võib sel nädalal olla rohkem isiklikul arengul kui romantikal. Ära unusta siiski oma lähedasi ja armastust. Leia tasakaal enesearengu ja suhete vahel ning püüa luua aega nii iseendale kui ka partnerile.

Kaalud (23. september – 22. oktoober): See nädal võib tuua sulle uusi armastuse võimalusi või süvendada olemasolevaid suhteid. Ole avatud uutele kohtingutele või romantilistele ettevõtmistele. Oluline on usaldada oma instinkte ja järgida südant.

Skorpion (23. oktoober – 21. november): Sinu romantilised suhted võivad sel nädalal olla eriti intensiivsed. Võta aega, et süveneda oma partneri tunnetesse ja vajadustesse ning väljendada oma armastust selgelt ja ausalt. Oluline on avatud suhtlus ja vastastikune mõistmine.

Ambur (22. november – 21. detsember): See nädal võib tuua sulle inspiratsiooni ja uusi ideid armastuse väljendamiseks. Kasuta oma loovust, et üllatada oma partnerit ja luua romantilisi hetki. Oluline on jätkata suhtlemist ja jagada oma mõtteid ja tundeid.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar): Sinu suhted võivad sel nädalal vajada rohkem tähelepanu ja hoolt. Püüa leida aega oma partneri jaoks ning kuulata tema vajadusi ja soove. Oluline on luua tasakaal oma isikliku ja romantilise elu vahel ning teha jõupingutusi suhete tugevdamiseks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar): See nädal soosib avatud suhtlemist ja ausust oma partneriga. Kasuta võimalust jagada oma mõtteid ja tundeid ning kuulata ka partneri seisukohti. Oluline on luua usalduslik ja toetav keskkond suhete arendamiseks.

Kalad (19. veebruar – 20. märts): Armastus ja romantika on sel nädalal sinu jaoks esmatähtsad. Kasuta võimalust veeta aega oma lähedastega ja väljendada oma kiindumust selgelt ja avatult. Oluline on näidata oma partnerile, kui palju sa teda hindad ja armastad.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop- Teisipäev 23 aprill 2024

eisipäev, 23. aprill 2024 horoskoop Kuna mul ei ole ligipääsu teie sünnikaardile, ei saa ma

53670818443 84670bfb9c c

Eesti läbis Rahvusvahelise Mereorganisatsiooni kohustusliku auditi heade tulemustega

15.–22. aprillini toimus Eestis Rahvusvahelise Mereorganisatsiooni (IMO – International Maritime Organization) kohustuslik audit. Audit hindab

error: Sisu on kaitstud!