Erakorralised uudised
Tarokaart

Nädala taroskoop: Esmaspäev 1.04 – Pühapäev 7 aprill 2024

Esmaspäev, 1. aprill:

  • Päevakaart: Mõõkide Kuninganna

See kaart sümboliseerib selget mõtlemist, loogikat ja analüüsi. Täna on hea päev oluliste otsuste langetamiseks või keeruliste probleemide lahendamiseks. Kasutage oma intellekti ja intuitsiooni, et teha parimaid valikuid endale ja oma lähedastele.

Teisipäev, 2. aprill:

  • Päevakaart: Pentaklite Äss

See kaart sümboliseerib uusi algusi, potentsiaali ja õitsengut. Täna on hea päev uute projektide alustamiseks või uute eesmärkide seadmiseks. Olge avatud uutele võimalustele ja usaldage oma võimet edu saavutada.

Kolmapäev, 3. aprill:

  • Päevakaart: Karikas VI

See kaart sümboliseerib minevikuvabastamist, andestust ja edasiliikumist. Täna on hea päev tegeleda mineviku haavade ja traumadega. Vabastage end negatiivsetest emotsioonidest ja avage oma süda uutele kogemustele.

Neljapäev, 4. aprill:

  • Päevakaart: Sauade Kuningas

See kaart sümboliseerib autoriteeti, juhtimist ja kindlust. Täna on hea päev oma võimete ja oskuste demonstreerimiseks. Võtke vastutus oma elu eest ja tehke kindlaid samme oma eesmärkide poole.

Reede, 5. aprill:

  • Päevakaart: Mõõkade Kümme

See kaart sümboliseerib pettumust, kaotust ja ebaõnnestumist. Täna on võimalik, et kogete mõningaid takistusi või väljakutseid. Olge kannatlik ja ärge laske end raskustel heidutada. Õppige oma vigadest ja liikuge edasi.

Laupäev, 6. aprill:

  • Päevakaart: Pentaklite Leht

See kaart sümboliseerib rahalisi raskusi, ebakindlust ja ebastabiilsust. Täna on oluline olla oma rahaasjades ettevaatlik ja vältida impulsiivseid oste. Pöörake tähelepanu oma eelarvele ja säästke tuleviku tarbeks.

Pühapäev, 7. aprill:

  • Päevakaart: Karika Kuninganna

See kaart sümboliseerib emotsioone, intuitsiooni ja empaatiat. Täna on hea päev suhtlemiseks oma lähedastega ja oma tunnete väljendamiseks. Pöörake tähelepanu oma sisemisele häälele ja usaldage oma intuitsiooni.

Märkus: See on üldine taroskoop ja see ei pruugi kõigile kehtida. Teie isiklik taroskoop sõltub teie individuaalsest sünnikaardist ja eluteest.

Vaata ka:

kaja kallas

– Eesti peaminister Kaja Kallas kohtus Varssavis Poola peaministri Donald Tuskiga, kellega arutati Ukraina toetamist ja Läänemere regiooni julgeolekut.

Eesti peaminister rõhutas kohtumisel, et Ukraina vajab kiiresti laskemoona, aga ka pikaajalist sõjalist abi. “Eesti

Kivioli uus uhishoone 2023726

Põhja päästekeskuse sündmused 11.04 – 12.04.2024

Tallinn 11.04 kell 15.39 sõitsid päästjad Põhja-Tallinnasse Manufaktuuri tänavale, kust oli tulnud teade sügavasse kraavi

error: Sisu on kaitstud!