Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
horoskoop minuaeg.com 2

Nädala horoskoop: Esmaspäev 1.04 – Pühapäev 7 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)

See on suurepärane nädal uute alguste ja loominguliste projektide jaoks. Teie energia on kõrgel ja te tunnete end inspireerituna. Võimalik, et kohtute huvitavate inimestega, kes avavad teile uusi uksi. Olge avatud uutele ideedele ja ärge kartke riskida.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

See on hea aeg keskenduda oma isiklikele eesmärkidele ja ambitsioonidele. Te olete eriti motiveeritud ja saate palju ära teha. Võimalik, et saate tööl edutamise või leiate uue töökoha, mis vastab paremini teie ootustele.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

See on suurepärane nädal suhtlemiseks ja sotsialiseerumiseks. Te olete eriti jutukas ja naudite teistega koos olemist. Võimalik, et kohtute huvitavate inimestega, kes aitavad teil oma eesmärke saavutada.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

See on hea aeg keskenduda oma perekonnale ja kodule. Te tunnete end eriti lähedasena oma lähedastega ja naudite koos aega veetmist. Võimalik, et teete oma kodus mõningaid muudatusi või kolite uude elukohta.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

See on suurepärane nädal loominguliseks eneseväljenduseks. Te tunnete end eriti inspireerituna ja teil on palju ideid, mida soovite ellu viia. Võimalik, et alustate uut projekti või leiate uue hobi.

Neitsi (23. august – 22. september)

See on hea aeg keskenduda oma praktilistele eesmärkidele ja kohustustele. Te olete eriti organiseeritud ja saate palju ära teha. Võimalik, et teete oma töös edusamme või saate rahalise boonuse.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

See on suurepärane nädal suhete ja partnerluse jaoks. Te olete eriti diplomaatiline ja suudate hõlpsasti teistega kompromisse leida. Võimalik, et kohtute uue partneriga või teete oma olemasolevas suhtes edusamme.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

See on hea aeg keskenduda oma isiklikule arengule ja vaimsele kasvule. Te olete eriti uudishimulik ja otsite uusi teadmisi. Võimalik, et alustate uut õppekava või teete oma elus olulisi muudatusi.

Ambur (22. november – 21. detsember)

See on suurepärane nädal reisimiseks ja seiklusteks. Te olete eriti energiline ja soovite uusi asju kogeda. Võimalik, et külastate uut kohta või kohtute huvitavate inimestega teistest kultuuridest.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

See on hea aeg keskenduda oma karjäärile ja ambitsioonidele. Te olete eriti töökas ja saate palju ära teha. Võimalik, et saate tööl edutamise või leiate uue töökoha, mis vastab paremini teie ootustele.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

See on suurepärane nädal suhtlemiseks ja sotsialiseerumiseks. Te olete eriti jutukas ja naudite teistega koos olemist. Võimalik, et kohtute huvitavate inimestega, kes aitavad teil oma eesmärke saavutada.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

See on hea aeg keskenduda oma loomingulisele poolele. Te olete eriti inspireeritud ja teil on palju ideid, mida soovite ellu viia. Võimalik, et alustate uut kunstiprojekti või leiate uue loovuse väljundi. Lõpetamine on aga teie jaoks praegusel perioodil keeruline. Proovige keskenduda alustamisele ja nautige looprotsessi ise.

Vaata ka:

53670818443 84670bfb9c c

Eesti läbis Rahvusvahelise Mereorganisatsiooni kohustusliku auditi heade tulemustega

15.–22. aprillini toimus Eestis Rahvusvahelise Mereorganisatsiooni (IMO – International Maritime Organization) kohustuslik audit. Audit hindab

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

error: Sisu on kaitstud!