Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
petr sidorov YAjiXNvFHlY unsplash

Nädala Tiibeti horoskoop: Esmaspäev 1.04 – Pühapäev 7 aprill 2024

Tiibeti astroloogias kasutatakse 12-aastast tsüklit, kus iga aasta on seotud konkreetse looma märgiga ning iga kuu on seotud elemendiga. Kuna sul ei ole mainitud konkreetset aastat ega kuud, siis annan sulle üldise horoskoobi igaks päevaks ajavahemikus esmaspäevast, 1. aprillist pühapäevani, 7. aprillini 2024:

Esmaspäev (1. aprill 2024): Täna võib tuua sulle tunnet, et oled täis energiat ja entusiasmi. Kasuta seda aega, et alustada uut projekti või tegevust, mis sind tõeliselt huvitab. Ole avatud uutele võimalustele ja ära lase end takistada väljakutsetest.

Teisipäev (2. aprill 2024): Täna võib sul olla tunne, nagu oleksid mõnevõrra vastuolus oma emotsioonidega. Proovi leida tasakaal oma sisemise maailma ja välise reaalsuse vahel. Ära unusta anda endale aega eneseanalüüsiks ja sisemise rahu leidmiseks.

Kolmapäev (3. aprill 2024): Täna võid tunda end eriti seiklushimulisena ja valmis uutele väljakutsetele. Kasuta seda energiat, et uurida uusi teadmisi või kogeda uusi kultuure. Oluline on avatud meel ja uudishimu.

Neljapäev (4. aprill 2024): Täna võib tuua sulle võimaluse keskenduda oma vaimsele ja spirituaalsele arengule. Leia aega meditatsiooniks või enesearenguks ning kuula oma sisemist häält. Oluline on leida tasakaal oma sisemise ja välise maailma vahel.

Reede (5. aprill 2024): Täna võib olla hea päev suhete ja suhtlemise jaoks. Ära karda väljendada oma tundeid ja jagada oma mõtteid teistega. Oluline on avatud ja aus suhtlus ning empaatia teiste vastu.

Laupäev (6. aprill 2024): Täna võib sulle tuua võimaluse keskenduda oma füüsilisele tervisele ja heaolule. Leia aega liikumiseks või treeninguks ning hoolitse oma keha eest. Oluline on tasakaalustada oma vaimne ja füüsiline tervis.

Pühapäev (7. aprill 2024): Tänane päev soosib puhkust ja lõõgastust. Leia aega enda jaoks ning tee asju, mis sind rõõmustavad ja lõõgastavad. Oluline on hoida tasakaalu oma elus ja mitte lasta end stressist üle võtta.

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!