Esmaspäev , 26 veebruar 2024
solen feyissa iurEAyYyU c unsplash

Meta/Facebook plaanib Euroopas teenuse tasuliseks teha. Reklaamivaba teenus maksab.

Meta plaanib käivitada reklaamidest vabastava tellimustasu Euroopas

Sotsiaalmeedia ettevõte Meta on rääkinud regulaatoritega, et loodab lasta reklaamidest vabastava tellimustasu Euroopas käiku lähikuudel. Projekti nimi on SNA – subscription no ads.

Kasutajatel oleks valida, kas käia Instagramis ja Facebookis tasuta edasi ning kohata seal kogu aeg isikupärastatud reklaame, või maksta raha ja nautida reklaamivaba teenust.

Meta võtaks arvutikasutajalt umbes 10 eurot (ehk 10,50 dollarit) kuus, pluss 6 eurot iga lingitud konto eest. Telefonides tõuseks tasu umbes 13 eurole kuus, kuna Meta arvestaks sisse Apple’i ja Google’i poodide äpisiseste maksete lõivud.

Põhiteenuse tellimused oleks Metale märgiline kursimuutus. Tegevjuht Mark Zuckerberg on ammust aega toonitanud, et põhiteenus peab alati olema tasuta ja elatuma reklaamist, sest siis saavad seda kasutada sissetulekust sõltumatult kõik inimesed.

Miks Meta plaanib reklaamidest vabastava tellimustasu käivitada?

Metal on mitu põhjust, miks ta soovib reklaamidest vabastava tellimustasu käivitada. Esiteks on see võimalus teenida lisatulu, mis on ettevõtte jaoks oluline, kuna see on silmitsi kasvava konkurentsiga ja reklaamitulu kasvu aeglustumisega.

Teiseks on see võimalus pakkuda kasutajatele rohkem valikuid. Mõned kasutajad on valmis maksma reklaamide eest, et saada kogemusi, mis on vähem häirivad ja suunatud.

Kuidas reklaamidest vabastav tellimustasu mõjutaks kasutajaid?

Reklaamidest vabastav tellimustasu annaks kasutajatele võimaluse valida, kas nad soovivad näha reklaame või maksta lisatasu, et nende eest vabaneda.

Kasutajad, kes otsustavad maksta, saavad nautida reklaamivaba kogemust. See tähendab, et nad ei näeks enam isikupärastatud reklaame, mis on loodud vastavalt nende huvidele ja käitumisele.

Kasutajad, kes otsustavad tasuta jätkata, näevad endiselt reklaame. Kuid need reklaamid võivad olla vähem häirivad, kuna Meta ei pea kasutajate tähelepanu köitmiseks nii palju pingutama.

Mida arvate Meta plaanist käivitada reklaamidest vabastav tellimustasu?

See on huvitav samm Metalt. See on märk sellest, et ettevõte on valmis oma põhiteenuse mudeli üle vaatama, et toetada oma kasvu.

Kas arvate, et see plaan on edukas? Kas olete valmis maksma reklaamide eest, et saada reklaamivaba kogemus?tunesharemore_vertadd_photo_alternate

Vaata ka:

henry co 3JFVNo4ukKQ unsplash

Nädala Hiina Horoskoop (26. veebruar – 3. märts 2024)

Rott (1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008) See nädal toob kaasa uusi võimalusi

love 2331486 960 720 576x560 1

Nädala armastuse horoskoop (26. veebruar – 3. märts 2024)

Jäär (21. märts – 19. aprill) Sellel nädalal on armastuse osas oodata kirglikke hetki. Kui

error: Sisu on kaitstud!