Esmaspäev , 11 detsember 2023
Erakorralised uudised
euro

Meesterahvas kaotas liba politseile VÄGA suure summa raha.

Põhja prefektuuri ööpäevainfo 16.11.2023

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised

15. novembril teatati, et Lasnamäel Pae tänava kortermajas toimus ühise alkoholi tarvitamise käigus konflikt 50-aastase mehe ja 38-aastase naise vahel. Politseinikud viisid mehe kainenema.

15. novembril teatati, et Mustamäel A. H. Tammsaare teel lõi 27-aastane mees 33-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

15. novembril teatati, et Mustamäel Sõpruse puiesteel lõi 18-aastane mees 61-aastast meest.

Kelmus

31-aastasele mehele helistati väidetavalt politseist ning teavitati, et mehe andmed on lekkinud ning tema nimele püütakse võtta laenu. Mehel paluti alla laadida rakendus AnyDesk ning pangakontol oleva raha kaitsmiseks pakuti võimalust kanda see turvalisele arvele. Lisaks tehti talle ettepanek osaleda politseioperatsioonis ebaausa pangatöötaja tabamiseks, milleks paluti kontolt raha välja võtta ja saata see Omniva pakiautomaadi vahendusel vastavalt edastatud andmetele. Hiljem lubati raha tagastada. Kuna avaldaja  ei kahelnud helistajate usaldusväärsuses, siis täitis ta kõik korraldused. Hiljem selgus, et avaldaja nimel on võetud  laenu kogusummas 19 000 eurot ning tema kontolt on tehtud ülekandeid. Kelmusega tekitatud kahju 33 751 eurot. Loe AnyDesk rohkem SIIT

Loe ka: Kuidas kaitsa end kelmide eest: Ära kunagi jaga oma Smart-ID, Mobiili-ID ja PIN koode teistega ega siestada teiste inimeste palvel. Politsei, pangad ja ka teised asutused neid andemeid ei küsi mitte kunagi.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine

15.novembril teatati, et Sakus Kasemetsa külas lõi seni tuvastamata inimene 35-aastast meest.

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com jpg

Arastuse horoskoop Esmaspäev 11 detsember 2023

Jäär Oled täna eriti tundlik ja romantiline. Sul on soov näidata oma armastatule, kui väga

taroskoop minuaeg.com jpg

Taroskoop – Esmaspäev 11 detsember 2023

Jäär (21. märts – 19. aprill) – “Vanker” See päev toob Jäärale edu ja edasiliikumist.

error: Sisu on kaitstud!