Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
Tonu Raadik

KOHUTAV: Muusikut ja näitlejat Tõnu Raadikut tabas Mehhikos reisil ootamatult eluohtlik südamerike, BTA kindlustus ei maksa ravi eest.
Minu kasuisa, armastatud muusikut ja näitlejat Tõnu Raadikut tabas Mehhikos reisil ootamatult eluohtlik südamerike.
Arstide sõnul vajab ta viitamatult südameoperatsiooni, aga vaatamata kehtivale kindlustuslepingule keeldub BTA kindlustus haiglale operatsiooni eest maksmast. Väidavad, et kindlustuskaitse katab eluohtlikud olukorrad, KUID mitte südameoperatsiooni (?!?). Ilma selleta ei jõua Tõnu elusana kodumaale. Mida sellises olukorras teha??? Veel olukorras, kus iga hetk on kriitiliselt arvel. Kuidas saab kindlustusfirma jätta inimese lihtsalt võõrale maale niimoodi surema?
Edit: oleme südamest tänulikud igasuguse kaasamõtlemise, heade soovide ja nõuannete eest. Ja kes selle hullu summa (75 000 dollarit) kokkukogumise abistada tahab ja saab, siis “Tõnule toetuseks” saab teha kandeid minu kontole – EE142200001103257377, Liis Epler

Edit 2: head inimesed on juba hakanud annetusi tegema????????????kui kindlustusega selle probleemi ära vaieldud saab ja nad oma kohustuse inimesele lepingujärgset abi osutada siiski täidavad, kannan teile kõigile teie toetused tagasi!
Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!