Sunday , 24 October 2021
sydamesoov ep3 PILT scaled

Kanal 2 „Südamesoov“ täidab maapealsest põrgust läbi käinud pereema unistuse

Pühapäeval kell 20:05 on saatejuht Keili Sükijainen saatega „Südamesoov“ Habaja alevikus, et üllatada pereema Anu, kes vaatamata väga keerulistele ja rasketele viimastele aastatele on endiselt suureks toeks ja abiks kogukonna noortele ja lastele.

„Südamesoov“ sai kirja Sirlilt, kes tahab täita oma kõige kallima, alati kõigile toeks oleva ema Anu suure soovi. See perekond on koos läbi läinud maapealsest põrgust, kuid olnud alati üksteisele toeks ka hetkedel, mil murdumine on nende kõigi jaoks olnud vaid ühe väikese sammu kaugusel. Ema Anu on alati olnud aga tugevaks toeks, millele kogu pere saab toetuda.

Kui öeldakse, et igale inimesele antakse täpselt nii palju, kui ta jõuab kanda, siis peab see tähendama, et Anu tugevus on sarnane vähemalt superkangelase omale. Kuus aastat tagasi pidid Anu ja Gert matma oma vanima poja Tarmo, kes oli siis vaid 23-aastane. Sama vana on praegu tema õde Sirli, kelle jaoks vanem vend oli suurim eeskuju ja parim nõuandja. Ootamatu terviserike lõpetas aga Tarmo elu ebaõiglaselt vara ning jättis pere leina, mis annab tunda veel praegugi.

Kolm aastat tagasi sattus pereisa Gert aga tööõnnetusse, mille tagajärgedega tuleb siiani tegeleda. Veoautode mehaanikuna töötanud mees jäi autojuhi süül haagise vahele. Õnnetus purustas ta vaagna ja tekitas selgroovigastuse ning oma armastatud erialal ei tööta mees enam kunagi. Õnne oli tal küll nii palju, et elu on alles ja tõeline ime on see, et praegu liigub mees ringi omal jõul ja jalgadel. Isegi kirurgi arvateski on suur roll ilmselt mehe kaitseinglil, kelleks Gert peab nüüd oma surnud poega Tarmot.

Katsumusi on pere elus olnud veelgi, kuid miski pole muutnud Anu suurt soovi alati laste eest hoolitseda, olgu nad siis enda või teiste omad. Kohaliku lasteaia lapsi aitab ta abiõpetajana esimeste mängude juures. Lasteaeda sattus ta mõned aastad tagasi lausa üleöö, sest üks väike diabeetikust laps vajas tugiisikut. Samuti on pere kodu uksed olnud alati avatud suveks perre tulnud kasulastele või keelekümblust tegema tulnud venekeelsetele noortele. Üks on kindel — Habajas hindavad ja teavad kõik nende armsat tädi Anu.

Sudamesoov 1.10.21 5

Südamesoovi täitmine on seekord mitmekihiline. Ühelt poolt täitub unistus, mis on Anul jäänud elu keerdkäikude tõttu täitumata ja teiselt poolt saab täidetud ka tema tütre soov – võimalus tänada ema kõige eest, mida ta oma pere ja teistegi heaks teinud.

„Südamesoov“ on Kanal 2s juba pühapäeval kell 20:05.

Loe ka:  Südamehaigusega 23.a Gabriel elab kodus saja kassiga. Saaade «Südamesoov» täitis tema südamesoovi.

Loe ka:  Kanal 2 uus saatesari „Südamesoov“ täitis toreda suurpere SUURE unistuse! FOTOD.

Jaga

Vaata ka:

Screenshot 2021 10 24 at 18.28.14

Haiglad üle Eesti piiravad või katkestavad plaanilise statsionaarse ravitöö, et katta suurenenud Covid-19 haiglaravi vajadust ning suurendada ravivõimalusi.

Ida-Tallinna keskhaigla juhatuse liikme ja ravijuhi Ene Hallingu sõnul on olukord tõsine ning haigla töö vajab …

banner g7486ff97c 640

Euroopat ähvardab uus tooraine kriis

Tööstusettevõtted – aga mitte ainult – võitlevad juba kuid ülikiire hinnatõusuga. Nüüd on Euroopas tekkinud …

vaccine g2e5c00c08 640

Eesti meedikud ja teadlased tegid ühispöördumise, mis seab vaktsiinide tõhususe kahtluse alla

Meedikud ja teadlased edastasid ühispöördumise, milles 103 allakirjutatut kinnitasid, et vaktsiinide mõju on lubatust väiksem …

Screenshot 2021 10 24 at 16.21.53

Rabav foto Kaisa Kuusnõmmest

Kaisa ja Raigo Kuusnõmm pesitsevad juba mõnda aega eksootilisel Taimaal ning tundub, et paar ei …