Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
Epp Mae

Epp Mäe võitis maadluse MM-il hõbemedali

Epp Mäe pidi kolmapäeval maadluse MM-i finaalis tunnistama ameeriklanna Adelina Maria Gray 4:7 paremust.

Epp Mäe läks kohtumist Gray vastu 4:0 juhtima. Kolm minutit enne lõppu võttis Tokyo olümpiahõbe Gray ennast kokku ja vähendas vahe 4:2 seisule. Seejärel jätkas Gray domineerimist ja suurepärase viimase minutiga võttis lõpuks 4:7 võidu.

Epp Mäe võitis maadluse MM-ilt hõbemedali. Varasemalt on Mäe võitnud käesoleva aasta alguses Euroopa meistritiitli ning saanud MM-ilt kaks proksi: 2015. ja 2019. aastal.

Allikas. Err.ee

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga.

error: Sisu on kaitstud!