Erakorralised uudised
Ukraina

Eestis kuuleb nüüd ukrainakeelset digiraadiojaama Druzi

Duo Media Networks ja Ukraina Organisatsioonide Assotsiatsioon Eestis alustasid koostööd uue ja ainulaadse Eesti ukrainakeelse raadiojaama Druzi levitamiseks Eestis.

DRUZI on digitaalne Ukraina raadio Eestis elavatele ukrainlastele ja Ukrainast huvitatud eestlastele. Uus raadiojaam DRUZI on kultuurideülene platvorm, mis võimaldab kuulajatel nautida nii Ukraina kui Eesti muusikat ja infot.

Eetris kõlavad parimad Ukraina artistide hitid igas žanris, alates popist kuni rocki ja folgini. Samuti kõlavad Druzi raadios ka kaasaegsed eesti hitid. Lisaks jagab raadiojaam Ukraina kogukonda Eestis puudutavat teavet ja uudiseid. Kuulata saab hüvitavaid saateid Ukraina ja Eesti kultuurist, ajaloost, traditsioonidest ja gastronoomiast.

DRUZI raadio räägib ja laulab mitmes keeles, ning teave antakse ka inglise ja eesti keeles, et toetada ukrainlaste integreerumist Eesti ühiskonda.

Duo Media levitab Druzi raadiot koostöös Ukraina Organisatsioonide Assotsiatsiooniga Eestis. Ukraina Organisatsioonide Assotsiatsioon Eestis on üle Eesti avalike ühenduste ja kogukondade ühendus, mis asutati 2000. aastal. Ühingu missiooniks on ukraina kultuuri, traditsioonilise keele ja identiteedi säilitamine ja arendamine välismaal.

Ukrainlastele suunatud uut raadiojaama Druzi kuuleb DAB+ vahendusel Tallinnas ja Harjumaal, Tartus ja Tartumaal, Pärnus ja Pärnumaal või pleier.ee keskkonnas ja mobiiirakenduses. 

Vaata ka:

horoskoop armastus

Armastuse Horoskoop – Laupäev 22 juuni 2024

Armastuse Horoskoop – Laupäev, 22. juuni 2024 Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna võib

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Laupäev 22 juuni 2024

Taroskoop laupäevaks, 22. juuniks 2024 Jäär (21. märts – 19. aprill): Mõõkade Äss – Täna