Toopakkumised ehitajatele toopakkumine ehitaja armeerija

CV.ee tööturu uuringust selgub, et 39 protsenti töötajatest kardab, et lähiajal öeldakse nende tööleping üles

CV.ee tööturu uuringust selgub, et 39 protsenti töötajatest kardab, et lähiajal öeldakse nende tööleping üles või neid koondatakse. See on märkimisväärne tõus võrreldes eelmise aasta uuringuga, kus sama küsimusele vastas jah 27 protsenti töötajatest.

Uuringu kohaselt on hirmu töökoha kaotamise ees kõige rohkem nende töötajate seas, kes töötavad ebastabiilsetes valdkondades, näiteks teenindussektoris ja ehituses. Samuti on hirmu rohkem nende töötajate seas, kes on alla 35-aastased ja kes on töötanud oma praeguses ettevõttes alla viie aasta.

Hirm töökoha kaotamise ees võib töötajate jaoks olla väga stressirohke ja tekitada ärevust. See võib mõjutada ka nende töötulemuslikkust ja motivatsiooni.

Töötajatel, kes kardavad töökoha kaotamist, on mitmeid asju, mida nad saavad teha, et oma olukorda parandada. Esiteks tuleks neil hinnata oma oskusi ja kogemusi ning välja selgitada, millised on nende turuväärtus. Teiseks tuleks neil hakata aktiivselt tööturul otsima uusi võimalusi. Kolmandaks tuleks neil olla kursis tööturu arengutega ja teada, millised on tööturu trendid.

Siin on mõned näpunäited, kuidas töötajatel oma hirmu töökoha kaotamise ees vähendada:

Olge kursis tööturu arengutega. Lugege tööturu uudiseid ja jälgige tööturu trende. See aitab teil mõista, millised on tööturu väljavaated teie valdkonnas.
Tehke oma CV-d ja kaaskirja värskendamiseks tööd. Veenduge, et teie CV oleks selge ja kokkuvõtlik ning et teie kaaskiri oleks hästi kirjutatud.
Harjutage vestlusi. Harjutage intervjuude jaoks vestlusi, et saaksite end paremini tunda ja oma oskusi ja kogemusi tõhusamalt esitleda.
Olge valmis muutusteks. Olge valmis uueks töökohaks või tööülesanneteks.
Kui te kardate töökoha kaotamist, on oluline olla aktiivne ja võtta samme oma olukorra parandamiseks.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Eesti politsei annetas Ukrainale 31 politseiautot

Politsei- ja Piirivalveamet viis Ukraina politseile 31 autot, mis olid varem piirkonnapolitseinike kasutuses ning mida

ultra detailed nebula abstract wallpaper 7

Juunikuu teisel poolel võivad mõned tähemärgid kogeda raskemaid aegu. Siin on neli tähemärki, kellel võib olla keerulisem periood:

Kaksikud: Kaksikuid ootab keeruline aeg töö ja suhete osas. Saturni retrograad võib tuua takistusi ja