Esmaspäev , 4 märts 2024
Erakorralised uudised
everton vila AsahNlC0VhQ unsplash

Armastuse horoskoop kolmapäevaks 13.09.2023

Jäär: Võite tunda end täna oma suhetes veidi rahutu ja kannatamatuna. Võite olla innukas edasi liikuma, kuid Mercury retrograad muudab selge suhtlemise keeruliseks. Püüdke olla kannatlik ja mõistev ning ärge võtke asju isiklikult.

Loe ka: Horoskoop: Kolmapäev 13 september 2023

Sõnn: Võite tunda end täna oma suhetes veidi rohkem tagasitõmbunud ja introspektiivsemana. Võite veeta aega, et mõelda oma minevikukogemustele ja sellele, mida soovite tulevikuks. See on hea aeg oma sisemise tarkusega ühenduse loomiseks ja selle väljaselgitamiseks, mida te tõesti soovite.

Kaksikud: Võite tunda end täna oma suhetes veidi mängulisemalt ja flirtivamalt. Teil on meeleolu lõbutseda ja ennast nautida. Kuid olge ettevaatlik, et te ei ütle ega tee midagi, mida hiljem kahetsete.

Vähk: Võite tunda end täna oma suhetes veidi tundlikumalt ja emotsionaalsemalt. Võite tunda end haavatavana ja kergesti haiget saama. On oluline olla oma partneriga avatud ja aus, kuid kaitsta ka end haiget saamise eest.

Lõvi: Võite tunda end täna oma suhetes veidi kindlamalt ja enesekindlamalt. Te ei karda oma arvamust avaldada ja seda, mida soovite, taga ajades. Kuid olge ettevaatlik, et te ei tunduks liiga agressiivse või pealetükkivana.

Neitsi: Võite tunda end täna oma suhetes veidi detailsemaks ja kriitilisemaks. Otsite täiuslikkust ja võite oma partnerit norida. On oluline lõõgastuda ja hetke nautida ning asju liiga tõsiselt mitte võtta.

Kaalud: Võite tunda end täna oma suhetes veidi otsustamatumana ja ebastabiilsena. Te ei ole kindel, mida soovite, ja võite oma meelt sageli muuta. On oluline olla oma partneriga aus selle kohta, kuidas te end tunnete, ja proovida otsuse langetada.

Skorpion: Võite tunda end täna oma suhetes veidi intensiivsemalt ja kirglikumalt. Te ei karda oma tundeid väljendada ja otsite sügavat sidet. Kuid olge ettevaatlik, et te ei läheks liiga kaugele.

Ambur: Võite tunda end täna oma suhetes veidi rahutumana ja seiklushimulisemana. Otsite põnevust ja te ei karda riske võtta. Kuid olge ettevaatlik, et asjad ei läheks liiga kaugele.

Kaljukits: Võite tunda end täna oma suhetes veidi praktilisemalt ja vastutustundlikumalt. Otsite stabiilset ja kindlat partnerit. Kuid olge ettevaatlik, et te ei jääks liiga detailide külge.

Veevalaja: Võite tunda end täna oma suhetes veidi iseseisvamalt ja eraldunumalt. Te ei otsi kedagi, kes teid kinni hoiaks, ja vajate omaenda ruumi. Kuid olge ettevaatlik, et te ei lükka oma partnerit eemale.

Kalad: Võite tunda end täna oma suhetes veidi kaastundlikumalt ja mõistvamalt. Olete valmis panema oma partneri vajadused esikohale ja olete alati nende jaoks olemas. Kuid olge ettevaatlik, et te ei muutuks liiga sõltuvaks.

Vaata ka:

man g15686e850 640

4 pisiasja, mida mehed pärast lahutust naistelt otsivad

Pärast lahutust võivad meeste ootused ja vajadused suhetes oluliselt muutuda. Nad võivad otsida omadusi ja

ian schneider PAykYb 8Er8 unsplash

3 viisi, kuidas kedagi nii hästi armastada, et ta tunneks end teie suhetes turvaliselt

Armastuse väljendamine viisil, mis paneb teie partneri end suhtes turvaliselt tundma, on suhete alustala. Siin

error: Sisu on kaitstud!