Pühapäev , 25 veebruar 2024
horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 13 september 2023

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Täna on hea päev, et keskenduda oma karjäärile. Sa oled täis energiat ja motivatsiooni ning suudad saavutada kõike, mida ette võtad. Ära karda võtta riske ja proovida uusi asju.

Loe ka: Mida on oodata astroloogiliselt septembrikuus

Sõnn (21. aprill – 20. mai)

Täna on hea päev, et veeta aega lähedastega. Sa oled täis armastust ja hoolivust ning soovid seda jagada oma kallitega. Planeeri mõni lõbus tegevus, mis paneb kõik naeratama.

Kaksikud (21. mai – 21. juuni)

Täna on hea päev, et õppida midagi uut. Sa oled uudishimuline ja avatud uutele ideedele. Otsi välja mõni huvitav kursus või loeng, mis aitab sul oma teadmisi laiendada.

Vähk (22. juuni – 22. juuli)

Täna on hea päev, et tegeleda oma emotsioonidega. Sa oled tundlik ja empaatiline ning sul on vaja aega, et end kuulata ja mõista. Kirjuta oma mõtted ja tunded üles või räägi kellegagi, kes sulle muredest rääkida meeldib.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Täna on hea päev, et olla loominguline. Sa oled täis inspiratsiooni ja sul on ideid, mida sa lihtsalt ei suuda endas hoida. Leia endale viis, kuidas oma loovust väljendada, näiteks kunsti, muusika või kirjutamise kaudu.

Neitsi (23. august – 22. september)

Täna on hea päev, et tegeleda oma tervisega. Sa oled täis energiat ja sul on motivatsiooni oma eesmärkide saavutamiseks. Ära unusta aga hoolitseda ka oma füüsilise ja vaimse tervise eest.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Täna on hea päev, et suhelda teistega. Sa oled seltskondlik ja sul on lihtne inimestega ühendust luua. Planeeri mõni kohtumine sõpradega või tee koostööd kellegagi, kellega sul on ühised huvid.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Täna on hea päev, et keskenduda oma eesmärkidele. Sa oled keskendunud ja motiveeritud ning sa ei lase millelgi end takistada. Sea endale kõrged eesmärgid ja tööta selle nimel, et need saavutada.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Täna on hea päev, et reisida või uusi asju avastada. Sa oled seiklushimuline ja sul on soov näha maailma. Otsi välja mõni põnev reis või tegevus, mis paneb sind tundma end vabalt ja elevil.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Täna on hea päev, et keskenduda oma rahaasjadele. Sa oled praktiline ja oled hea rahaga ümber käima. Tee plaan oma rahaasjadele ja võta meetmeid oma eesmärkide saavutamiseks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Täna on hea päev, et olla omakasupüüdmatu ja aidata teisi. Sa oled kaastundlik ja sul on soov muuta maailm paremaks paigaks. Tee midagi head kellegi teise heaks ja tunne end hästi selle üle.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Täna on hea päev, et lõõgastuda ja lõbutseda. Sa oled emotsionaalne ja sul on vaja aega, et end laadida. Tee midagi, mis sulle rõõmu teeb, näiteks veeta aega oma lähedastega, lugeda raamatut või lihtsalt muusikat kuulata.

Vaata ka:

dylan nolte RSsqjpezn6o unsplash

Täna võib lotoõnn naeratada just neile 2 tähemargile

Täna, reede 23 veebruaril 2024, on kaks tähemärki, kellel on eriti hea võimalus lotoga võita:

ingel

Ingli Sõnum: Reede 23. veebruar 2024

Tänase ingli sõnum kutsub teid üles usaldama oma intuitsiooni ja sisemist tarkust. Teie sees on

error: Sisu on kaitstud!