Erakorralised uudised
seks

Siin on 9 kurba põhjust, miks inimesed, kellel on haavatud süda, on sageli truudusetud

  1. Madal enesehinnang. Inimesed, kellel on madal enesehinnang, võivad tunda, et nad ei vääri armastamist ja austust, mis võib muuta nad truudusetuse suhtes tõenäolisemaks. Nad võivad arvata, et nad ei saa leida kedagi paremat kui nende partner, või et nad ei vääri olla õnnelikud.
  2. Hirm hüljata. Inimesed, keda on minevikus petetud, võivad olla hirmul, et neid hüljatakse uuesti. See hirm võib viia neid truudusetusele, et kontrollida oma partnerit või takistada neil lahkumast.
  3. Rahuldamatud emotsionaalsed vajadused. Inimesed, kelle emotsionaalsed vajadused ei ole suhtes rahuldatud, võivad olla truudusetuse suhtes tõenäolisemad. Nad võivad otsida kedagi, kes teeb nad end armastatud, hinnatud ja ihaldusväärsena tundma.
  4. Lahenemata viha või pahameel. Inimesed, kes on oma partneri suhtes vihased või pahameellikud, võivad olla truudusetuse suhtes tõenäolisemad. Nad võivad truudusetust kasutada kättemaksu või nende haiget tegemise viisina.
  5. Uimastite või alkoholi kuritarvitamine. Inimesed, kes kuritarvitavad narkootikume või alkoholi, võivad olla truudusetuse suhtes tõenäolisemad. Uimastite või alkoholi kuritarvitamine võib kahjustada otsustusvõimet ja muuta inimesed riskantsemaks, sealhulgas oma partneri petmiseks.
  6. Ebatervislik kiindumusstiil. Inimesed, kellel on ebatervislik kiindumusstiil, näiteks ärev või vältiv kiindumusstiil, võivad olla truudusetuse suhtes tõenäolisemad. Need kiindumusstiilid võivad muuta inimesed ebakindlaks ja klammerduvaks suhetes, mis võib viia truudusetuseni.
  7. Kommunikatsiooni puudumine. Kui inimesed suhtes ei suhtle tõhusalt, võib see viia probleemideni, sealhulgas truudusetusele. Kui partnerid ei saa rääkida oma vajadustest ja ootustest, võivad nad olla tõenäolisemalt otsimas täitumist mujalt.
  8. Kultuurilised tegurid. Mõnes kultuuris on petmine aktsepteeritavam kui teistes. Inimesed, kes kasvavad üles kultuuris, kus petmine on tavalisem, võivad olla ise petmise suhtes tõenäolisemad.
  9. Vaimse tervise probleemid. Inimesed, kellel on teatud vaimse tervise probleemid, näiteks piiratud isiksusehäire või narsissistlik isiksusehäire, võivad olla truudusetuse suhtes tõenäolisemad. Need häired võivad muuta inimesed impulsiivseks ja emotsionaalseks kontrollimiseks võimatuks, mis võib viia truudusetuseni.

On oluline märkida, et mitte kõik inimesed, kellel on haavatud süda, ei ole truudusetud. Truudusetusele võivad kaasa aidata paljud tegurid ja on oluline vaadata individuaalset olukorda, et mõista, miks keegi võib pettada. Siiski on loetletud põhjused mõned kõige levinumad põhjused, miks inimesed, kellel on haavatud süda, petavad.

Kui olete suhtes inimesega, keda on minevikus petetud, on oluline olla mõistev ja kannatlik. Nad võivad võidelda usalduse või ebakindluse probleemidega ja neil võib kuluda aega, et paraneda. On oluline ka üksteisega avameelselt ja ausalt suhelda ning olla valmis usaldust taastama.

Vaata ka:

Daniel Gallego

LEITUD: Politsei otsib Valgas kadunud 60-aastast Irinat

Täiendus 21.06.2024 – Lähedased said Irinaga kontakti ning tema asukoht on tuvastatud. Naisega on kõik

minuaeg.com uudised

Algab Tallinna ringtee Jüri jaotusringi taastusremont

Teisipäevast, 25. juunist algab Tallinna ringtee km 9,7–11,7 Jüri jaotusringi taastusremont, mille eesmärk on parandada