Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
gadiel lazcano ulPAVuxITEw unsplash

6 kiireloomulist asja, mida teha, kui depressioon tabab nii kõvasti, et te ei saa voodist välja.

1. Helistage lähedasele või sõbrale: Võtke ühendust lähedase või sõbraga ning rääkige neile, kuidas tunnete end ja mida läbi elate. Jagamine võib olla esimene samm abi ja toetuse saamiseks.

2. Leidke professionaalset abi: Pöörduge professionaalse abi poole, nagu psühholoog või psühhiaater. Nad saavad pakkuda teile vajalikku nõustamist, ravi ja tuge depressiooniga toimetulekuks.

3. Tee endale väikesi eesmärke: Seadke endale väikesed ja saavutatavad eesmärgid, mis aitavad teil järk-järgult liikuda ja motiveerida. See võib olla midagi lihtsat, nagu tõusta voodist üles või süüa midagi tervislikku.

4. Leia rahustav tegevus: Leidke tegevus, mis aitab teil lõõgastuda ja rahuneda, nagu meditatsioon, hingamisharjutused või looduses jalutamine. See võib aidata leevendada depressiooni sümptomeid ja parandada teie meeleolu.

5. Võtke väike samm: Tehke midagi väikest ja lihtsat, mis aitab teil liikuda ja tegevusse saada. See võib olla midagi, mis annab teile veidi rõõmu või naudingut, olgu selleks siis lemmikraamatu lugemine või lemmikhobi praktiseerimine.

6. Ärge andke alla lootusele: Ärge kaotage lootust ega usku enda võimesse paremini tunda. Depressioon võib olla raske ja väljakutsuv, kuid on oluline meeles pidada, et see on ajutine seisund ja et saate sellest üle saada koos abi ja toetusega.

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!