Uudised

4 päeva ilm: Reede-Esmaspäev – Sajab, vihma, lörtsi ja lund. Õhutemperatuur on -6..+12°C

Päeval: Pilves selgimistega ilm. Mandril sajab hooti vihma, sekka võib lörtsi tulla. Pärastlõunal on sajuhooge hõredalt ning ilm läheb lääne poolt selgemaks. Tuul pöördub kirdesse ja põhja ning tugevneb 6-12, puhanguti 15, rannikul kuni 17 m/s. Õhutemperatuur on +3..+7°C.

Laupäev
Öösel: Lääne-Eestis on enamasti selge ilm. Ida-Eestis on pilves selgimistega ning kohati on vihma- ja lörtsi-, hommiku poole ka lumehooge. Puhub põhjatuul 5-10, rannikul puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on -3..+2°C.
Päeval: Vähese ja vahelduva pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Puhub põhjakaare tuul 4-9, rannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on 3..8°C.

Pühapäev
Öösel: Vähese pilvisusega sajuta ilm. Põhjakaare tuul nõrgeneb, hommikul muutliku suunaga tuul 1-6 m/s. Õhutemperatuur on -1..-6, rannikul paiguti kuni +2°C.
Päeval: Vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on 5..10, rannikul paiguti 2°C.

Esmaspäev
Öösel: Selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Tuul on muutliku suunaga 1-6 m/s. Õhutemperatuur on -1..-6, rannikul paiguti kuni +2°C.
Päeval: Vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Tuul on muutliku suunaga 1-6 m/s. Õhutemperatuur on 7..12, rannikul 2..6°C.

Jaga
Back to top button