Huvitavat

Reede 15.04 Tarokaart on TORN

Tänase päeva kaart näitab, et Sind on täna ja lähiajal ees ootamas mitmesugused muutused ja arengud. Samas ei ole kõik nii tore. Probleem on selles, et Sa ei taha mingisuguseid muutusi ning püüad neile iga hinna eest vastu seista. See aga toob kaasa probleeme ja arusaamatusi pikaks ajaks. Pole välistatud seegi, et võid kõige selle tulemusena vastuseisu sattuda mõningate teiste inimestega.

Et suudaksid täna paremini hakkama saada ja muutustega toime tulla, tuleks Sul hoiduda nende vastu võitlemisest. Muutused ei olegi alati kerged, kuid praegused muutused tagavad Sulle edaspidiseks suurema edu. Vana süsteem on kokku kukkumas ning asendumas millegi uue ja paremaga.

Tänase päeva kaart on nii mõneski mõttes Sulle kingitus. Sa ei saa paljudes asjades jätkata vanal harjumuspärasel viisil. Nüüd tuleb teha julgemalt muudatusi, et saaksid endale edaspidiseks suurema edukuse tagada. Kui ikka oled märganud, et mõningad asjad ei toimi Sinu elus sellisel viisil, nagu oleksid soovinud, siis tuleb midagi muuta.

Igapäevaste asjaajamiste juures sooviksid suure tõenäosusega tegeleda pigem rutiinsete asjadega, kuid praegu pole see hea mõte. On vaja proovida midagi uut ja põnevat. Informatsiooni hankimine ja faktide kogumine tuleksid kasuks, kuna aitaksid Sul langetada kasulikke otsuseid.

Jaga
Back to top button