Categories: Uudised

WOWW.. Maxima avab Lasnamäel uue kaupluse, lubades hindu, mida pole Eestis tükk aega nähtud

Maxima avab tuleval neljapäeval Eestis juba teise kaupluse viimase kuu aja jooksul. Tondiraba XX- kaupluse avamise puhul saavad eestimaalased täita oma ostukorvid pööraselt soodsate hindadega.

„Kui viimasel ajal on Eesti meedia kajastanud tõeliselt pööraseid avamishindasid naaberriigis, siis Tondiraba kaupluse avamise puhul lubame hindu, mida pole Eestis tükk aega nähtud ega tule arvatavasti ka pärast seda,“ kinnitas MAXIMA Eesti tegevjuht Edvinas Volkas. Nii saab 18. novembril avatavast Tondiraba kauplusest avamisjärgselt tõeliselt soodsa hinnaga värsket liha, kala, piimatooteid ja küpsetisi. Kõike seda on heas valikus ja suures osas kodumaistelt tootjatelt.

„Oleme aastaid teinud tööd ka selle nimel, et pakkuda ostjatele võimalikult laia valikut kodumaist toidukaupa ning tänu heale koostööle Eesti tootjatega on lõviosa nii liha-, piima- kui pagaritoodetest kodumaist päritolu,“ rõhutas Volkas. Näiteks teeb Maxima Eestis koostööd Saaremaa seakasvataja ja lihameistri Frank Kutteriga, kelle tooteid saab koos teiste lahtise lihaleti toodetega Tondiraba kaupluse avamise järel 25% tavapärasest soodsamate hindadega. „See on hea võimalus täita oma külmakapid soodsalt ära,“ lausus MAXIMA Eesti tegevjuht.Nii avamispäeval kui ka sellele järgneval nädalavahetusel saab Tondiraba kaupluse külastaja lisaks tõeliselt soodsatele avamishindadele nautida ka erinevat liiki meelelahutust, kust ei puudu ei tule- ega valgusshow, trummimängijad ja õhupallimeisterdaja. Viie päeva jooksul loositakse viiele külastajale päevas ka tema ostukorvi summa tagasi.

Tondiraba XX-kaupluse avamisega kuulutab MAXIMA Eesti ka jõuluhooaja avatuks. Juba praegu on esimesed jõuluväljapanekud Maxima kauplustes üle Eesti välja pandud. Selleks jõuluhooajaks lubab jaekaubandusettevõte suurt valikut mänguasju, tõeliselt maitsekaid jõuluehteid ja head-paremat jõululauale – seda kõike soodsate Maxima hindadega.

Tondiraba kaupluse näol on tegu 22. Maxima XX supermarketiga Eestis. Ettevõte investeeris uue kaupluse rajamisse 3,5 miljonit eurot. Selle ehitus algas veebruaris ja oktoobriks oli hoone valmis. Uues kaupluses on kasutusel nii LED-valgustid kui ka kõige keskkonnasäästlikumad, CO2 külmutusseadmed, mis on energiakulu poolest ökonoomsemad, võimaldavad jääksoojust hoone kütmiseks ära kasutada ja vee taaskasutust. Lasnamäele lisanduva kaupluse brutopind on 3173,3 m2 ning kinnistu kogusuurus 13 975 m2.

Sarnaselt 21. oktoobril Laagis avatud Maxima kauplusega on ka Tondiraba kauplust piirkonnas väga oodatud, mistõttu on jaekaubandusettevõte teinud kõik endast oleneva, et klientidel oleks kõik mugavused olemas. Nii on peatselt avataval kauplusel on ka üks suuremaid parkimisplatse, mis Maxima kauplustel Eestis on – sinna mahub parkima ligi 250 sõidukit. Lisaks leiab sealt Bikeepi nutiparkla kümnele jalgrattale ning laadimispunktid viiele rollerile.Tondiraba Maxima avamisel järgitakse kõiki riigis kehtivaid koroonapiiranguid, kaupluse külastamine avamisperioodil on igal moel turvaliseks tehtud. Sealhulgas on MAXIMA Eesti võtnud kasutusele täiendavad lisameetmed, et tagada piisav distants külastajate vahel, nii külastajad kui ettevõtte enda töötajad oleks kaitstud. Neile, kes tulevad kauplusse maskita, jagab ettevõte tasuta maske.

Maxima on Baltikumi suurim jaekaubandusettevõte. MAXIMA Eesti annab tööd üle 3700 inimesele. Igapäevaselt teenindavad siinsed Maxima kauplused keskmiselt 140 000 inimest. Eestis on ettevõttel kokku 58 X kodukauplust, 21 XX supermarketit ning kolm XXX hüpermarketit. Jaekaubandusketti kuulub siin ka kaksteist kulinaariatsehhi ja logistikakeskus. Ettevõte tegutseb Eestis alates 2001. aastast.

Jaga
admin

Recent Posts

Horoskoop – Kolmapäev 1 detsember

https://minuaeg.com/horoskoop/ Jäär 21. märts - 20. aprill Olete täna tavalisest kohusetundlikum ning kipute liiga palju…

6 hours ago

Pühapäeval, 28. novembril lahkus laulja ja muusikapedagoog Kalju Terasmaa.

Üle poole sajandi, kuni aastani 2005 Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri löökpillirühma kontsertmeistrina tegutsenud Kalju Terasmaa oli…

6 hours ago

48 nädal: Vanglate info – Tartu vanglas tegi üks vang enesetapu.

Möödunud nädalal laekus Tallinna vanglale kuus teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: nelja hooldusalust kahtlustatakse isikuvastases, üht…

6 hours ago

OLULINE: Hoogustunud on petukõnede arv, selle aasta jooksul saanud Eesti inimestelt üle 7 miljoni euro.

Viimastel nädalatel on hoogustunud petukõnede arv, millega püütakse inimestelt raha välja meelitada. Petised on selle…

6 hours ago

ILM: Kolmapäev 1.12 – Mitmel pool sajab lund, kohati tuiskab, õhutemperatuur on -7..+1°C

Öösel: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund, kohati tuiskab. Puhub loode- ja läänetuul 5-12,…

6 hours ago

OLULINE: Energiahinna hüvitise kalkulaator on toetuse arvutamisel peredele abiks

Rahandusministeerium on välja töötanud energiahinna tõusu osalise kompenseerimise veebirakenduse, kust pered saavad vaadata, kas kuulutakse…

6 hours ago