Teisipäev , 27 veebruar 2024
Erakorralised uudised
1799090h80f4t72

Vürtsikas võimuvõitlus: Ekre ja Reformierakonna humoorikas heitlus Eesti poliitika areenil

“EKRE vs Reformierakond: Eesti Poliitika Kõige Koomilisem Armukolmnurk – Kus Armastus ja Vihkamine Kohtuvad!”

Eesti poliitika on nagu põnev seiklusfilm, kus viimastel aastatel on peaosades säravad EKRE ja Reformierakond. EKRE, tuntud ka kui “Traditsioonide Trotsijad”, on nagu poliitiline vanaema, kes igatseb taga “head vanad head aega” – aega, mil traditsioonid valitsesid ja välismaalased olid vaid postkaartidel. Nende deviis: “Vana hea, on alati hea!”

Seejärel astub lavale Reformierakond, moodne ja elurõõmus noor daam poliitikamaastikul, kes viskab vanad raamatud aknast välja ja tervitab avasüli globaliseerumist. Nende loosung: “Tere tulemast tulevikku!”

Nende kahe vahel on pidev tants – üks samm edasi, kaks sammu tagasi. EKRE viskab õhku julgeid ideid, näiteks et “moslemid peaksid Euroopa Liidust lahkuma” või et “Eesti peaks naasma kroonile”, mis kõlavad nagu naljad otse naljanurgast.

Samal ajal vastab Reformierakond nende julgetele ideedele oma liberaalse naeratusega, pakkudes poliitikat, mis on nii moodne, et isegi tulevik näib vana.

Kui otsid draamat, naeru ja pisut poliitilist absurditeatrit, siis EKRE ja Reformierakonna vaheline vastasseis on just see, mida vajad. See pole lihtsalt poliitika, see on meelelahutus! Võtke popcorn ja nautige etendust, sest Eesti poliitika on hetkel üks suuremaid lavasid!”

Vaata ka:

candles g6b8e1541a 640

Tartus veekeskuses toimunud õnnetuses hukkus meesterahvas

Reedel sai häirekeskus teate, et Tartu veekeskuses läks eakas mees uppumisohtu ja vajas elustamist. Täna

janar keel

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed…

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed, avastame end tihtilugu tõdemuse

error: Sisu on kaitstud!