Esmaspäev , 26 veebruar 2024
google

Google alustab kontode sulgemist: Mida peate teadma sellest.

NB! Meie kõik artiklid on kahel lehel
Google’i konto abil saate kasutada enamikku Google’i tooteid, nagu Google Ads, Gmail ja YouTube, sama kasutajanime ja parooliga.

Google’i konto loetakse ebaaktiivseks, kui seda pole kasutatud kahe aasta jooksul. Google jätab endale õiguse kustutada ebaaktiivne Google’i konto ja selle tegevus ning andmed, kui te pole Google’is aktiivne olnud vähemalt kahe aasta jooksul.

Loe ka: UUE NÄDALA, ENNUSTUSED, HOROSKOOP, TAROSKOOP

See poliitika kehtib teie isikliku Google’i konto kohta. Poliitika ei kehti Google’i kontodele, mis on loodud teie jaoks töökoha, haridusasutuse või muu organisatsiooni kaudu.

Google jätab endale ka õiguse kustutada andmeid tootest, kui te pole seda toodet kasutanud vähemalt kahe aasta jooksul. Ebaaktiivsust määratletakse iga toote kasutamata jätmise poliitika alusel.

Nii määratleb Google tegevuse Aktiivsena peetakse kasutuses olevat Google’i kontot. Tegevus võib hõlmata järgmisi asju, kui logite sisse või kui olete sisse logitud oma Google’i kontole:

E-posti lugemine või saatmine Google Drive’i kasutamine YouTube’i video vaatamine Pildi jagamine Rakenduse allalaadimine Google’i otsingu kasutamine Kolmanda osapoole rakendusse või teenusesse sisselogimine Logi sisse Google’i kontoga funktsiooniga Google’i konto tegevus kuvatakse konto kohta, mitte seadme kohta. Võite teha toiminguid mis tahes platvormil, kus olete sisse logitud oma Google’i kontole (näiteks oma telefonis).

Kui teie seadmel on kasutusel rohkem kui üks Google’i konto, veenduge, et iga kontot kasutatakse kahe aasta jooksul.

Mis juhtub, kui Google’i konto on ebaaktiivne Kui Google’i kontot pole kahe aasta jooksul kasutatud, võidakse teie Google’i konto lugeda ebaaktiivseks ja kõik selle sisu ja andmed võidakse kustutada. Enne seda annab Google teile võimaluse tegutseda oma kontol järgmiselt:

Teie Google’i kontole saadetakse e-kirja teated Teie võimalikule taastamise e-postile saadetakse teateid Google’i tooted jätab endale õiguse kustutada teie andmeid, kui teie kontot pole kasutatud vastavas tootes kahe aasta jooksul.

Google’i konto kustutatakse kõige varem 1. detsembril 2023 selle poliitika tõttu.

Loe ka: UUE NÄDALA, ENNUSTUSED, HOROSKOOP, TAROSKOOP

Google’i konto loetakse aktiivseks isegi siis, kui seda pole kaks aastat kasutatud, kui teie kohta kehtib mõni järgmistest:

  • Teie Google’i kontot on kasutatud Google’i toote, rakenduse või teenuse ostmiseks või aktiivse Google’i tellimuse ostmiseks.
  • Teie Google’i kontol on saldoga kinkekaart.
  • Teie Google’i kontole kuulub avaldatud rakendus või mäng, millel on aktiivsed tellimused või aktiivsed maksed. Konto võib olla Google’i konto, mis omab rakendust Google Play poes.
  • Teie Google’i konto haldab Family Linkiga aktiivse alaealise kontot .
  • Teie Google’i kontot on kasutatud digitaalse toote (nt raamatu või filmi) ostmiseks.

Vaata ka:

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

26.02.24 Ööpäeva liiklusinfo ja õnnetused

Eile toimus 1 liiklusõnnetus. Juhtimiselt kõrvaldati 26 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti. Liiklusõnnetused 25.02.2024 kella

minuaeg.com uudised

Põhja päästekeskuse operatiivsündmused 23.02 – 26.02.2024

Tallinn 23.02 kell 11.00 teavitati häirekeskust, et Mustamäel E. Vilde tee kortermajas tunneb teataja oma

error: Sisu on kaitstud!