Neljapäev , 29 veebruar 2024
Erakorralised uudised
facebook

OLULINE: Ära jaga seda teksti oma Facebook seinal.

See tekst, mida inimesed Facebookis jagavad, on valeinformatsiooni näide, mis on kujunenud internetimüüdiks. Selle põhisisuks on väärarusaam, et Facebooki kasutajad saavad keelata Facebookile oma isiklike andmete, nagu fotod ja postitused, kasutamise lihtsalt sellekohase avalduse postitamisega oma profiilile. Tegelikkuses ei oma sellised avaldused õiguslikku jõudu ega mõju Facebooki kasutustingimustele.

  1. Kasutustingimused: Facebooki kasutamisel nõustuvad kasutajad automaatselt platvormi kasutustingimustega. Need tingimused sisaldavad nõusolekut teatud andmete jagamiseks Facebookiga. Avalduse postitamine ei muuda neid tingimusi.
  2. Õiguslik alus: Enamik sotsiaalmeediaplatvorme, sealhulgas Facebook, nõuab kasutajatelt nende teenuste kasutamiseks teatud õiguste andmist nende sisule. Kasutajate poolt postitatavad tekstid ei oma õiguslikku alust ega saa tühistada juba antud nõusolekut.
  3. Müüdi levik: Selliste sõnumite levik on näide sellest, kuidas internetimüüdid ja valeinformatsioon võivad kiiresti levida. Sageli levivad need sõnumid hirmu ja teadmatuse tõttu.
  4. Privaatsuse kaitse: Tõeline privaatsuse kaitse sotsiaalmeedias saavutatakse teadliku ja hoolika suhtumisega isikliku teabe jagamisse, mitte selliste avalduste postitamisega.

Loe ka: UUE NÄDALA, ENNUSTUSED, HOROSKOOP, TAROSKOOP

Kokkuvõttes, selliste sõnumite jagamine Facebookis ei paku tegelikku kaitset ega muuda kasutustingimusi, millele kasutajad on juba nõustunud. Tegemist on valeinformatsiooniga, mis eksitab kasutajaid arvama, et nad saavad oma privaatsust lihtsalt sõnalise avaldusega kaitsta.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 29 veebruar 2024

Sõnn (20. aprill – 20. mai): “Arutelud sõprade, partnerite ja avalikkusega on täna edukad. Keegi

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Neljapäev, 29. veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Kaart – Surm. See päev toob endaga kaasa suuri

error: Sisu on kaitstud!