venemaa

Vene numbrimärgiga autod ei tohi enam Euroopa Liitu tulla

Euroopa Komisjon avaldas 8. septembril 2023 uued sanktsioonid Venemaa vastu, mis sisaldavad ka keeldu Vene numbrimärgiga autodele Euroopa Liitu sisenemiseks.

See keeld jõustub 1. juulil 2023. Pärast seda kuupäeva ei tohi Vene numbrimärgiga autod enam Euroopa Liidu liikmesriikidesse siseneda. Erandina kehtib keeld vaid Vene numbrimärgiga autodele, mis kuuluvad Euroopa Liidu kodanikele või nende lähedastele pereliikmetele.

Keelu eesmärk on survestada Venemaa valitsust lõpetama sõda Ukrainas. Keeld on suunatud Venemaa majandusele ja turismile, kuna see takistab Venemaalt pärit inimestel Euroopa Liidus reisida ja oma sõidukeid kasutada.

Eesti valitsus on keelu vastu võtnud. Eesti välisministeerium on öelnud, et keeld on vajalik, et näidata Venemaale, et Euroopa Liit on Ukraina toetamisel ühtne.

Keele vastu on protestinud Venemaa valitsus. Venemaa välisministeerium on öelnud, et keeld on diskrimineeriv ja kahjustab Venemaa kodanike õigusi.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Eesti politsei annetas Ukrainale 31 politseiautot

Politsei- ja Piirivalveamet viis Ukraina politseile 31 autot, mis olid varem piirkonnapolitseinike kasutuses ning mida

ultra detailed nebula abstract wallpaper 7

Juunikuu teisel poolel võivad mõned tähemärgid kogeda raskemaid aegu. Siin on neli tähemärki, kellel võib olla keerulisem periood:

Kaksikud: Kaksikuid ootab keeruline aeg töö ja suhete osas. Saturni retrograad võib tuua takistusi ja