Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
hobune

Värske rahandusminister automaksust: “Maainimesed käitugu nagu maainimestele kohane – sõitku hobusega!”

Värske rahandusminister leiab, et maainimesed peaksid automaksu eel hakkama mõtlema säästlikumatele liikumisvahenditele. “Maainimesed käitugu nagu maainimestele kohane – sõitku hobusega!”

Rahandusministri sõnul ei saa ta sama soovitada linnainimestele, sest ilma maasturiteta katkistel linnatänavatel hakkama ei saavat.

“Nõõõ ja Prrrr!”

“Ma leian, et maainimestel on unustada sõnad nagu “riigitoetus” või “maksuerisused” ja tuua au sisse tagasi hoopis sellised hobuse juhtimiseks vajalikud sõnad nagu “Nõõ” ja “Prrrr”,” kommenteeris rahandusminister Mart Võrklaev.

“Erinevalt linnainimestest on maainimestel ka aega laialt käes ja seega ei pea liikumisvahend olema tingimata nii kiire.”

“Ehk see võib nüüd kõlada pisut üleolevalt, aga maainimesed hakaku käituma nagu maainimestele kohane – sõitku hobusega!” leiab minister.

Küsimusele, et kas ta soovitaks ka linnainimestel minna üle säästlikumatele ja väiksematele autodele, vastas Võrklaev nii:

Loe edasi SIIT

Allikas. Lugejakiri.ee

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!