Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
Urmas Reitelmann

Selgus põhjus, miks Urmas Reitelmannil jäi pärast viimast tankimist sitt maitse suhu

Riigikogu viimasel tööpäeval kaebles Urmas Reitelmann sotsiaalmeedias, et tema kütusekaart olevat liiga vara kinni pandud ja tal jäi sitt maitse suhu. Nüüd on selgunud ka miks – Reitelmann imes Riisipere tankla tilgatuks.

Täna selgus, et Urmas Reitelmann tankis oma viimasel tööpäeval riigikogulasena Riisipere tanklas 243 liitrit diislit.

Sitt maitse suus

Loe ka: Täis nahaalsus: U.Reitelmann (EKRE) tankis viimasel tööpäeval maksumaksja raha eest 243 liitrit kütust.

Märtsi lõpus, täpsemalt 31. märtsil kirjutas Urmas Reitelmann Facebookis:

“Ilmekas kogemus säästvast riigist. Riigikogu eelmise koosseisu volitused lõpevad täna 00.00. Tankisin parlamendi küstusekaardiga autot vast minuti jagu enne 1900. Täpselt kell seitse tankur enam kütust ei väljastanud. Pole küll suur sääst, aga kokkuhoid ikka mõned eurod. Päeval oli parlamendi kantselei teatanud, et kõik kaardid kehtivad südaööni. Miks mul on sitt maitse suus ja täielik tülgastus sellest valitsusest?”

234

Tol hetkel ei saanud paljud aru, miks jäi Urmas Reitelmannile sitt maitse suhu ja seostasid seda pigem sellega, et riik/valitsus ei lubanud tal raisata maksumaksja raha niipalju kui ta ise tahtis ja see talle ei meeldinud.

Nüüd on selgunud aga uued asjaolud, mis viitavad hoopis sellele, et sita maitse suhu tekitas talle hoopis Riisipere tankla tühjaksimemine.

“Mäletan Reitelmanni ja tema tankimist väga hästi,” kommenteeris juhtunut Riisipere tankla juhataja Kaarel Üte.

“Kõigepealt lasi enda auto paagi täis, siis kõik kaasasolnud kanistrid ja lõpuks tõi veel poest hunniku kilekotte ja lasi need ka kõik täis,” meenutab tankla juhataja.

“Ja see kõik jätkus senikaua, kuni meie maaalune kütusepunker sai tühjaks ja pumbad lõpetasid töö – aga see teda muidugi ei seganud ja Reitelmann pani tankuri püstoli endale suhu ja imes punkri tilgatuks,” selgitas Kaarel Üte.

Loe edasi SIIT

Allikas. Lugejakiri.ee

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!