Erakorralised uudised
venemaa

Välisministeerium uuendas reisihoiatust Venemaa kohta

Välisministeerium uuendas reisihoiatust Venemaa kohta ja soovitab Venemaale reisimist täielikult vältida, sest võimaliku rändesurve tõttu võib Eesti oma piiripunkte ajutiselt lühikese etteteatamisega sulgeda. Kui mõni konkreetne piiripunkt suletakse, siis ei ole võimalik selle kaudu Eestisse naasta.

Venemaal ajutiselt viibivatel Eesti kodanikel palume kaaluda Venemaal viibimise vajadust ja võimalusel Eestisse tagasi pöörduda. Venemaal ajutiselt viibivatel Eesti kodanikel palume kindlasti oma viibimine registreerida välisministeeriumi kodulehel.

Eesti-Vene topeltkodanikke käsitleb Venemaa Föderatsioon Venemaal kui Vene kodanikke ning Eesti võimalused konsulaarabi osutamisel on piiratud, sealhulgas mobilisatsiooni puudutavates küsimustes.

Piiriületusel on esinenud juhtumeid, kus Vene piirivalve kontrollib piiriületajate isiklikke elektroonikaseadmeid ning nende sisu, sealhulgas sotsiaalmeedia postitusi.

NB! Konsulaarabi on võimalik saada vaid Eesti suursaatkonnast Moskvas, kuhu näiteks passi kaotamise korral tuleb isiklikult kohale minna, et saada ajutine reisidokument, millega riigist lahkuda.

Täpsem Venemaad puudutav reisiinfo on leitav välisministeeriumi kodulehelt.

Vaata ka:

horoskoop armastus

Armastuse horoskoop – Laupäev 12 juuli 2024

Kaalud (23. september – 22. oktoober) Romantika on täna sinu ümber õhus. Partner võib sind

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Laupäev 12 juuli 2024

Skorpion (23. oktoober – 21. november) Kaart: Surm Ära lase sellel kaardil end ehmatada. See

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *