aFEP 4921 1120x947 1

Väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson: Kui kaotame Ukrainas, siis kaotame ka Lähis-Idas

Riigikogu väliskomisjon ja riigikaitsekomisjon kohtusid täna Norra parlamendi välis- ja kaitsekomisjoni delegatsiooniga.

Väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson tervitas Norra kolleege ja kinnitas, et Venemaa Ukraina-vastane agressioon on meie jaoks jätkuvalt prioriteet. „Sõda käib ka Lähis-Idas ning me näeme nende vahel seoseid. Kui me kaotame Ukrainas, siis kaotame igal pool, sealhulgas Lähis-Idas,“ toonitas Mihkelson.

Mihkelson tõi esile, et Venemaa nagu ka Hiina strateegilised eesmärgid on pikaajalised ning Venemaa positsioon on piisavalt tugev, et jätkata nende eesmärkide poole pürgimist pikka aega ning seda oma rahva heaolu hinnaga. „Venemaa eesmärk on lõpetada USA hegemoonia ja hävitada Euroopa julgeolekuarhitektuur. Järgmisel aastal kulutavad nad 60 protsenti riigieelarvest sõjale, see on kõigest sõjakulutuste avalik osa. Liitlased ei tohi seda alahinnata,“ tõdes ta.

Vaata ka:

mallukas

Skandaalne paljastus: Mallukas süüdistab Lauri Pedajat alaealisega suhtes.

Eesti tuntud blogija Mariann Treimann, tuntud ka kui Mallukas, tegi hiljuti avalikuks skandaalse teabe, mis

jaasulataja

Hoiatus: Eestis reklaamitud imeline jääsulataja – tegelikkuses petuskeem.

Eestis levib sotsiaalmeedias reklaamikampaania, mis lubab “elektromagnetilise molekulaarse” tehnoloogiaga lume ja jää eemaldamist autodelt. Kampaania

error: Sisu on kaitstud!