Esmaspäev , 11 detsember 2023
Erakorralised uudised
Untitled design 4 jpg

Vali üks süda ja loe, millist armastuse sõnumit see endas kannab

Untitled design 4 1 jpg

1. 🖤 Esimene süda (Must süda) Kui olete valinud selle südame, siis see sümboliseerib transformatsiooni ja uuenemist. Must värv on sageli seotud lõppude ja uute algustega. Armastuses võib see tähendada vana suhte lõppemist või uue, veelgi sügavama armastuse algust. Võtke aega, et mõelda oma tunnetele ja olla aus iseendaga. Uued võimalused armastuses on teel, olge valmis neid vastu võtma.

2. 💔 Teine süda (Murtud süda) Selle südame valimine viitab võimalikule haiget saamisele või südamevalule, mida olete kogenud. Kuid see on ka meeldetuletus, et iga valu toob kaasa kasvu ja õppetunde. Isegi kui olete kogenud pettumust või kaotust armastuses, on alati võimalus leida uus õnn. Usaldage protsessi ja teadke, et armastus leitakse sageli ootamatutest kohtadest.

3. 💖 Kolmas süda (Sädelev süda) Sädelev süda sümboliseerib rõõmu, põnevust ja kirge. Kui olete selle südame valinud, siis ootavad teid ees õnnelikud ajad armastuses. Võib-olla kohtute kellegi erilisega või taaselustate praeguse suhte kirge. Olge avatud kõigile armastuse imedele ja lasege end üllatada!

4. 💜 Neljas süda (Lilla süda) Lilla süda esindab sügavat intuitsiooni ja vaimset sidet. See süda viitab sellele, et teie armastuselugu võib olla seotud hingede sügava ühendusega. Kuulake oma sisetunnet ja laske oma südame juhtida. Võimalik, et teie armuelus on rohkem kui silmaga näha, avastage see sügavam tähendus.

5. ❤️ Viies süda (Punane süda) Punane süda sümboliseerib tugevat kirge, romantikat ja sügavat armastust. Kui olete selle südame valinud, siis ootab teid ees intensiivne ja kirglik aeg armastuses. Olgu see siis uue suhte algus või praeguse suhte sügavamaks muutumine, on armastus teie elus esikohal.

Loe lisaks: TEST: Valige loom, mis teid kõige enam kõnetab, ja avastage, millised sügavamad mõtted ja soovitused sellel loomal teile pakkuda on.

Vaata ka:

ingel advent minuaeg.com jpg

Ingli Sõnum: Esmaspäev 11.12 – Pühapäev 17.12.2023

Sel perioodil on oluline märgata ja hinnata elu väikeseid imesid. Iga päev toob endaga kaasa

love 2331486 960 720 576x560 1

Nädala armastuse horoskoop – Esmaspäev 11.12 – Pühapäev 17.12.2023

Kalad (19. veebruar – 20. märts) Üldine suundumus: Te olete unistav ja empaatiline, otsides sügavat

error: Sisu on kaitstud!