Huvitavat

MIDA ÜTLEB SINU KOHTA SU LEMMIKVÄRV?

Kas tahaksid teada, mida ütleb sinu isiksuse kohta su lemmikvärv? Vahest ka seda, mida arvavad teised su lemmikvärvist? Kui nii, siis oled täpselt õiges kohas…

VALGE

Kui su lemmikvärv on valge, ei saa keegi mitte kunagi öelda, et oled segaduses või korratu. Sinu sõltumatus on sulle väga tähtis, lisaks on sul tugev loogika, mis aitab sul lahendada mis tahes ettetuleva probleemi.

STATISTIKA

Valge on 1–2% inimeste lemmikvärv ja 3–5% inimeste jaoks kõige ebameeldivam värv.

HUVITAV FAKT

Kas teadsid, et valgeid autosid peetakse kõige turvalisemaks? Nähtavasti pööravad teised autojuhid sellele värvile rohkem tähelepanu…

MUST

Kui sinu lemmikvärv on must, oled sa ilmselt sündinud juht! Ihkad võimu ja teisi juhtida, kuid võid olla ka õrn, sensuaalne ja loominguline, kui juhus seda nõuab. Sulle ei meeldi asju teistega jagada, nii et ilmselt võib julgelt pakkuda, et oma musta lemmiksärki sa küll kellelegi laenata ei taha või kuidas?

STATISTIKA

Must on 9% meeste ja 6% naiste lemmikvärv ja väga vähe on neid, kellele must üldse ei meeldi – must on ainult 1% inimeste jaoks kõige vähem meeldiv värv.

HUVITAV FAKT
Kas teadsid, et must on Hiinas traditsiooniline poiste riiete värv?

HALL

Sind iseloomustavad rahulikkus ja ettevaatlikkus, mis on väga tähtsad omadused kõigi olulisi rolle (nii tööl kui ka kodus) täitvate inimeste jaoks. Oskad hästi konflikte lahendada ja teised imetlevad sind selle pärast.

STATISTIKA

Hall on umbes 3% meeste ja 1% naiste lemmikvärv. Sageli on see ka ebapopulaarne, eriti naiste hulgas, sest see on 17% naiste jaoks kõige vähem meeldiv värv.

HUVITAV FAKT

Kas teadsid, et inimsilm suudab eristada umbes 500 halli varjundit? Ja sina arvasid, et 50 halli varjundit on kõva sõna…

PUNANE

Otsusekindel ja motiveeritud, sa tead, kuidas saada, mida tahad, kuigi tõsi on ka see, et mõnikord sa riskid oma saavutamisiha tõttu liiga palju. Sinu välimus on su jaoks tähtis ja samuti füüsiline rahulolu, nii et võid vastassoo hulgas päris populaarne olla.

STATISTIKA

1 mees 14st ja 1 naine 11st nimetab oma lemmikvärvina punast, nii et sinusuguseid on päris palju… Võib-olla peaksite klubi asutama?

HUVITAV FAKT

Vastsündinu silm eristab esimesena punast värvi (umbes 2 nädala vanuselt).

SININE
Pead kõige kallimaks sisemist rahu ja tõde, nii et sa panustad palju energiat inimeste uurimisse ja nende õnnelikuks tegemisse. Pole siis ka mingi ime, et inimesed lausa jumaldavad sinu seltskonda!

STATISTIKA

Sinine on enam kui poolte kõigi meeste ja enam kui kolmandiku kõigi naiste lemmikvärv, nii et sinine on ülekaalukalt kõike lemmikum värv üldse!

HUVITAV FAKT

Kas teadsid, et ainult 1 inimesel 12st on sinised silmad?

ROHELINE

Roheline on ustavuse värv, nii et sinus on ideaalse partneri, sõbra ja töötaja potentsiaali. Tavaliselt oled väga aus, sest hindad ka teistes ausust. Maine on sinu jaoks tähtis – nii su enda maine kui ka nende oma, kellega koos oled.

STATISTIKA

Roheline on meeste sageduselt teine ja naiste sageduselt kolmas lemmikvärv. Huvitaval kombel ei meeldi see 6%-le naistest…

HUVITAV FAKT

Kas teadsid, et roheline on värv, mis lõõgastab meie silmi kõige rohkem?
KOLLANE

Sinu jaoks on kaks kõige väärtuslikumat asja teadmised ja kogemused, nii et sulle meeldib uusi asju proovida. Sulle meeldib ka oma teadmisi teistega jagada, nii et võid olla hea õpetaja või lapsevanem. Sa ei taha olla nagu kõik teised, nii et sinu isikupära on sulle väga tähtis.

STATISTIKA

Kollane on ainult väikese osa rahvastiku lemmikvärv ja hämmastav hulk, tervelt 13%, ei salli seda värvi sugugi!

HUVITAV FAKT

Kas teadsid, et psühholoogide väitel on kollane kõige õnnelikum värv?

LILLA

Inimesed heidavad sulle sageli ette perfektsionismi ja vajadust kõike kontrollida, kuid need ei ole tingimata halvad omadused… Need toovad sulle elu eri valdkondades ka edu ja sa tead, kuidas teisi juhtida, et ka nemad soovitu saavutaksid!

STATISTIKA

Lilla meeldib väga vähestele meestele, kuid on väga populaarne naiste hulgas (populaarsuselt teine) ning enam kui veerandi naiste jaoks on see kõige ilusam värv.

HUVITAV FAKT

Kas teadsid, et lilla/violetne on epilepsia värv?
PRUUN

Sa ei ihalda materiaalseid asju, sa soovid selle asemel sisemist rahu, palju sõpru ja huvitavaid kogemusi! Oled väga tasakaalukas inimene, kellel on ka väga tasakaalus elu ning seepärast oskad sa tuua tasakaalu ka teiste ellu. Kui sõprusel oleks lemmikvärv, oleks see kindlasti pruun!

STATISTIKA

Appike! 1 mees 4st ja 1 naine 5st lausa vihkavad pruuni… Aga mis siis sellest? Mõnikord on hea teistest erineda!

HUVITAV FAKT

Kas teadsid, et enamik looduslikke teemante on pruunid?

Jaga
Back to top button